שיקום פרטי בבית לאחר אירוע מוחי – מדוע זה חשוב?

השלב החשוב ביותר שעלינו לעבור אחרי שאנחנו מתמודדים עם אירוע מוחי, הוא שלב השיקום. זה השלב בו אנחנו מלמדים את הגוף שלנו לחזור ולבצע פעולות רגילות, פעולות שהיינו רגילים לבצע בעבר וידענו כיצד לעשות אותן ללא שום בעיה. מתוך כוונה לחזור לתפקוד ראשי. 

זה חלק מאוד משמעותי, מאחר ואם נעבור אותו בצורה נכונה כמו באופן של שיקום פרטי בבית לאחר אירוע מוחי אזי שנוכל לחזור לאט לאט לתפקוד רגיל ונוכל לחזור לשגרת חיינו, כפי שהיא היתה לפני האירוע. חשוב להדגיש, זה לא תלוי לא רק באיכות השיקום אלא גם בהיבטים אחרים, למשל בשאלה עד כמה האירוע שאנחנו חווינו הוא באמת היה משמעותי. אם הוא היה מאוד משמעותי, מאוד ייתכן שייקח לנו זמן עד שנצליח לחזור אם בכלל, וגם אם כן יכול להיות שזה יהיה עד לנקודה מסוימת, כלומר תהיה תקרה מסוימת אותה לא נוכל לעבור. 

אחת השאלות שנשאל את עצמנו היא, האם זה צריך להתבצע בבית או במקום שמיועד לכך. הרבה פעמים עדיף לעבור שיקום פרטי בבית. 

מדוע שיקום פרטי בבית הוא הדבר הנכון עבורנו?

ראשית, שיקום פרטי (קראו על כך באתר https://www.stroke-guide.co.il) הוא הרבה פעמים יכול לשרת אותנו יותר מאשר שיקום רגיל, ולו בגלל שכאן אנחנו יכולים לקבל התייחסות הרבה יותר משמעותית מהצוות, הרבה יותר אישית, וכן אנחנו יכולים לעבוד בצורה יותר אדוקה וטובה על כל פרט ופרט בתהליך. 

שנית, אם התהליך מתבצע בבית, זה חוסך מאיתנו טרחה משמעותית של יציאה מהבית, דבר שיכול להוות קושי עצום בגלל האירוע שעברנו, וכן זה יכול לעזור לנו כשאנחנו נמצאים במקום מוכר, אזור הנוחות שלנו, מקום בו אנחנו יכולים להתמודד בצורה הרבה יותר טובה עם מה שאנחנו חווים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלקה אורגנית – מה היתרונות שלה על כל שאר ההחלקות
החלקה אורגנית מתבצעת תוך שימוש בחומרים אורגניים בלבד ולכן היא נדרשת מאד על ידי נשים וגברים. קיימת...
קרא עוד »
מרץ 08, 2020
אירוע עסקי מושקע – קווים מנחים
מפיקים אירוע עסקי בקרוב? מחפשים מקום לכנסים עסקיים? גם אתם רוצים להצליח להפיק אירוע מושלם, ולהגיע...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
דקל ננסי נשירת שיער והתקרחות
היום ניתן לשמוע על לא מעט אנשים, אשר סובלים ממצב של נשירת שיער והתקרחות. מדובר על מצב לא פשוט, אשר עלול...
קרא עוד »
ינו 01, 2021