רכבים חשמליים סיניים – האם הם באמת חסכוניים

כלי התחבורה החשמליים שהיו מוכרים לנו עד היום, היא בעיקר האופניים החשמליות, הקולנועית החשמלית, הקלאב קאר או המלגזות. לא ממש הכרנו כלי רכב חשמליים הפועלים על טהרת החשמל. אך מסתבר כי העולם אינו שוקט על שמריו ויום יבוא וכל כלי הרכב אשר על הכבישים יהיו כולם חשמליים.

בינתיים יש לנו כמה וכמה דגמים פורצי דרך של כלי רכב חשמליים, דוגמת tesla, אשר אלו נותנים לנו מענה מושלם מכמה וכמה בחינות כפי שנמנה להלן.

אך לפני הכול אנחנו רוצים לבדוק האם כלי הרכב החשמליים הם אכן חסכוניים.

כלי רכב חשמלי סיני – חסכוני או לא?

אז אם נתקרב לבדוק את הדגמים המופיעים ומגיעים אלינו מסין, כמו ניסאן ליף, נוכל בהחלט לקובע ולומר כי כל התקוות וכל החלומות שהגינו כל השמנים על אודות כלי רכב ירוק יותר, כלי רכב ידידותי יותר לסביבה מכל הבחינות, אכן מצליח להוכיח את עצמו בשטח בכלי הרכב המגיע אלינו מסין.

למרות התדמית הגרועה שיש למוצרים מייד' אין צ'יינה' – כלי הרכב הסינים הם לא ממש באיכות הידועה לשמצה… כלי הרכב הללו בהחלט מוכיחים את עצמם על הכביש כאשר הנהגים שלהם מוצאים את עצמם חוסכים בכל יום את העלויות הכבודות שהיו להם עד כה בלי הרכב הקודמים שלהם.

למה רכב חשמלי?

כעת נבדוק על מה ולמה טוב לנו לחלום ולשאוף לכלי הרכב החשמליים?

  • יותר זול – כלי הרכב החשמליים פותחים בפנינו עולם חדש של נהיגה הרבה יותר זולה. העלויות הגבוהות של הדלק ושל הסולר גורמים לנו לא פעם להגיע למסקנה כי התחבורה הציבורית זולה יותר ואולי כדאי להעדיף אותה. כלי הרכב החשמלי מצמצם את התורך בדלק וכך העלויות הן הרה יותר נמוכות. כאן אנחנו פוגשים את חברות הנפט אשר עושות ככל יכולתן לעצור את ההתפתחות של כלי הרכב החשמליים כי זה למעשה יכרות את הענף הרווחי אשר עליו הם יושבים.
  • יותר ידידותי לסביבה – ברור כי רכב שאינו פולט מזהמים תורם לאיכות הסביבה.
  • יותר שקט – כליי הרכב החשמליים הם הרבה יותר שקטים.

אז מכל הסיבות שבעולם – שווה לבדוק את כלי הרכב החשמליים המגיעים אלינו מסין.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»