רכבים חשמליים סיניים – האם הם באמת חסכוניים

כלי התחבורה החשמליים שהיו מוכרים לנו עד היום, היא בעיקר האופניים החשמליות, הקולנועית החשמלית, הקלאב קאר או המלגזות. לא ממש הכרנו כלי רכב חשמליים הפועלים על טהרת החשמל. אך מסתבר כי העולם אינו שוקט על שמריו ויום יבוא וכל כלי הרכב אשר על הכבישים יהיו כולם חשמליים.

בינתיים יש לנו כמה וכמה דגמים פורצי דרך של כלי רכב חשמליים, דוגמת tesla, אשר אלו נותנים לנו מענה מושלם מכמה וכמה בחינות כפי שנמנה להלן.

אך לפני הכול אנחנו רוצים לבדוק האם כלי הרכב החשמליים הם אכן חסכוניים.

כלי רכב חשמלי סיני – חסכוני או לא?

אז אם נתקרב לבדוק את הדגמים המופיעים ומגיעים אלינו מסין, כמו ניסאן ליף, נוכל בהחלט לקובע ולומר כי כל התקוות וכל החלומות שהגינו כל השמנים על אודות כלי רכב ירוק יותר, כלי רכב ידידותי יותר לסביבה מכל הבחינות, אכן מצליח להוכיח את עצמו בשטח בכלי הרכב המגיע אלינו מסין.

למרות התדמית הגרועה שיש למוצרים מייד' אין צ'יינה' – כלי הרכב הסינים הם לא ממש באיכות הידועה לשמצה… כלי הרכב הללו בהחלט מוכיחים את עצמם על הכביש כאשר הנהגים שלהם מוצאים את עצמם חוסכים בכל יום את העלויות הכבודות שהיו להם עד כה בלי הרכב הקודמים שלהם.

למה רכב חשמלי?

כעת נבדוק על מה ולמה טוב לנו לחלום ולשאוף לכלי הרכב החשמליים?

  • יותר זול – כלי הרכב החשמליים פותחים בפנינו עולם חדש של נהיגה הרבה יותר זולה. העלויות הגבוהות של הדלק ושל הסולר גורמים לנו לא פעם להגיע למסקנה כי התחבורה הציבורית זולה יותר ואולי כדאי להעדיף אותה. כלי הרכב החשמלי מצמצם את התורך בדלק וכך העלויות הן הרה יותר נמוכות. כאן אנחנו פוגשים את חברות הנפט אשר עושות ככל יכולתן לעצור את ההתפתחות של כלי הרכב החשמליים כי זה למעשה יכרות את הענף הרווחי אשר עליו הם יושבים.
  • יותר ידידותי לסביבה – ברור כי רכב שאינו פולט מזהמים תורם לאיכות הסביבה.
  • יותר שקט – כליי הרכב החשמליים הם הרבה יותר שקטים.

אז מכל הסיבות שבעולם – שווה לבדוק את כלי הרכב החשמליים המגיעים אלינו מסין.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

שידת כוורת עם או בלי גלגלים

שידת כוורת עם או בלי גלגלים

היום רוב האנשים נוטים להשקיע לא מעט מחשבה בעיצוב הבית שלהם. הדבר מתבטא בכל אספקט אפשרי, החל מתכנון מוקפד של צבע הקירות ועד לרמת עיצוב

קרא עוד»
מוצרי סי בי די חוקי או לא?

מוצרי סי בי די חוקי או לא?

אחד המוצרים המדוברים בשנים האחרונות, לא רק במדורים הפליליים כפי שהיינו רגילים בעבר אלא גם במדורי הכלכלה השונים, הוא גראס. אותו חומר שאנשים נוהגים לרכוש

קרא עוד»
גני אירועים בבנימינה

גני אירועים בבנימינה

חוגגים בר מצווה בקרוב? אירוע עסקי? אולי חתונה? אתם בוודאי עסוקים עד למעלה ראש בתכנון האירוע לפרטי פרטיו. ועליכם לקבל החלטות בזו אחר זו כדי

קרא עוד»