summer camp – כמה זה עולה?

summer camp

בין שלל הבילויים והפעילויות שיש לילדים בחופש הגדול, אי אפשר שלא להתייחס למחנות הקיץ שמתקיימים בארצות הברית. מדובר באחת הפעילויות האהובות ביותר על ילדים, זאת בשל העובדה שהן משלבות בתוכן חוגים ספורטיביים, טיולים בחו"ל ורכישת חברים חדשים. אבל כמה זה עולה ובעבור מה אנחנו משלמים? התשובות במאמר שלפניכם.

כמה זה עולה לנו?

אחד ממחנות הקיץ המובילים ביותר, הוא "הקיץ של החיים". ישנם שני מחזורים בקיץ הקרוב, כשהמחזור הראשון של summer camp מתחיל בסוף יוני עד סוף יולי, ואילו המחזור השני מתחיל בסוף יולי ונמשך עד אוגוסט. המחיר לשהות בסאמר קמפ עומדת על 5,985$, כשיש להתעדכן מול החברה עצמה ולוודא את העלויות המדויקות.

מה כולל המחיר?

אין ספק שהתשלום בעבור מחנה הקיץ משתלם במיוחד, ולא רק בשל החוויה הייחודית שהילדים חווים, אלא בשל מכלול היתרונות הנלווים.

התשלום בעבור סאמר קמפ כולל את הטיסות לניו יורק עם חברת אל-על, כמו גם את ההסעות מנמל התעופה. נוסף לטיסות, הילדים לוקחים חלק בחוגים מקצועיים, כמו כדורגל, כדורסל, מדעים, תכשיטנות וכו' (כל ילד יכול לבחור את החוגים שמעניינים אותו), וכמובן שהמחיר גם כולל ארוחות מסודרות וכשרות שיוגשו לחניכים 3 פעמים ביום. נוסף לכך, גם הוצאת רישיון נהיגה לג'ט סקי (רישיון אמריקאי) כלול במחיר שצוין מעלה.

יתר על כן, חשוב לציין שישנן פעילויות שאינן כלולות במחיר, כך למשל אם תרצו שהילדים יצאו לטיולים אל מפלי הניאגרה, וושינגטון וכו', יש לשלם תוספת של 500$.

בסך הכל, המחיר כולל את כל הצרכים של הילדים בתקופת שהותם במחנה. הם ישהו בבקתות ייחודיות, יאכלו אוכל כשר וייהנו משלל חוגים מעשירים. למעשה, מדובר בחוויה בלתי נשכחת ומשתלמת.

פעילויות העשרה

סאמר קמפ מהווה מסגרת עם לא מעט פעילויות מעשירות. החוגים המועברים במחנה אינם מתייחסים רק לתחום אחד, אלא למכלול תחומים, כך שכל חניך יוכל לבחור את החוגים האידיאליים ביותר בעבורו. אם הילדים רוצים להתמקצע בתחומי הספורט, הם יוכלו לבחור בחוגי כדורגל, כדורסל, התעמלות קרקע, טניס, בייסבול וכו', כשניתן לבחור בחוגי מדעים ואפילו בחוגי יצירה. נוסף לכל אלה, הילדים יזכו ליהנות מחוויות מאתגרות ושלל פעילויות אקסטרים ייחודיות.

חשוב לציין שכל הפעילויות מתנהלות באנגלית – מה שמעשיר את אוצר המילים של החניכים, ומאפשר להם לדבר באנגלית ולשפר את כישוריהם בשפה זו.

כישורים חברתיים והיכרויות חדשות

ראוי לציין כי מחנה הקיץ מאפשר לילדים ליצור מערכות יחסים חדשות, ובכך להגדיל באופן משמעותי את כמות החברים שלהם. הם יפגשו בילדים ממקומות שונים, יוכלו לשפר את הכישורים החברתיים שלהם, ולייצר חברויות חדשות.

 

סאמר קמפ הוא בין הפעילויות המהנות ביותר בחודשי הקיץ, כשהוא מעניק לחניכים מגוון רחב של יתרונות וחוויות בלתי נשכחות. ניכר כי המחיר שתשלמו בעבור השהות במחנה משתלם במיוחד, מאחר והוא כולל שלל חוויות המאוגדות במסגרת אחת. מחנה קיץ זו חוויה חד פעמית, כזו שכל ילד רוצה לחוות – העניקו אותה לילדיכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בר מים הלכתי – כן, יש דבר כזה!
בר מים והלכה – האם זה הולך יחד? יש שיגידו שלא אבל זו טעות. ונבין במה דברים אמורים. חשוב לזכור כי שימוש...
קרא עוד »
דצמ 23, 2020
האם כדאי לרכוש אביזרי אמבטיה מחו״ל?
אביזרי אמבטיה מחו"ל יקרים ופופולריים באירופה. חדר האמבטיה הוא מקום בו אנו מבלים זמן רב. זה גם מקום בו...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
דוד בן הרוש נמל אשדוד
אנשים רבים מכירים את דוד בן הרוש בזכות העבר הפוליטי שלו בעיריית יבנה. מדובר על אדם מוכר וידוע, אשר סלל...
קרא עוד »
יונ 07, 2020