מה היתרונות בחתונה קטנה?

ההחלטה על חתונה היא אולי ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו בחייכם. חתונה היא למעשה ההחלטה לחיות עם אותו בן זוג או עם אותה בת זוג למשך שארית חייכם. על רקע זה ברור מדוע הנוהג בישראל הוא להשקיע כל כך הרבה מאמצים ומשאבים בחתונה. אורח מחו"ל אשר מגיע לחתונה ישראלית נדהם מההשקעה של הישראלים בחתונות שלהם וזאת מכיוון שבחו"ל זה ממש לא נהוג. אחת ההחלטות החשובות ביותר שכל זוג צעיר צריך לקבל כאשר הוא מחליט להתחתן זה האם להתחתן בחתונה קטנה או גדולה. להחלטה זו יש השפעה אדירה על החתונה שלכם והיא הדבר הראשון שמומלץ להחליט לגביו לאחר האירוסין. ההחלטה על חתונה קטנה נוגעת לא רק לשאלה האם ניקח אולם לחתונה קטנה או גדולה אלא לכל אספקט ואספקט בחתונה ועל כך אתם חייבים לחשוב. על כן בקרו באתר nine9 והשקיעו מאוד במחשבה איזה חתונה לערוך והגיעו להסכמה בנושא זה וזאת בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

פחות כסף

אין ספק כי אחת הסיבות המרכזיות ביותר מדוע כדאי לערוך חתונה קטנה נעוצה בעובדה כי חתונה כזאת פשוט עולה פחות כסף. פעמים רבות לזוג הצעיר אין משאבים רבים בתחילת דרכם ולכן זה הגיוני הרבה יותר לערוך חתונה קטנה והרבה פחות יקרה. אם הזוג לא רוצה להתחיל לקחת הלוואות ולהתחיל את חייו החדשים עם משקולת על הצוואר הרי שזה הגיוני מאוד כי הוא יבחר להתחתן בחתונה קטנה. כמובן שבחתונה קטנה אתם תקבלו גם פחות כסף מן האורחים אך בסופו של יום זה משתלם הרבה יותר לערוך חתונה קטנה מבחינה תקציבית וזאת עקב העובדה כי צריך לשלם הרבה פחות על הקייטרינג.

אווירה יותר מיוחדת

אי אפשר להתעלם מכך כי הבחירה בחתונה קטנה היא לא רק בגלל נושא הכסף. עליכם לזכור גם כי חתונה קטנה מאפשרת לכם לחוות חוויה הרבה יותר מהנה וזאת עקב העובדה כי האווירה בה הרבה יותר אינטמית ומרגשת. ברגע שכל האורחים מכירים זה את זה ההנאה היא הרבה יותר גדולה וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סלקום TV ביקורת

סלקום TV ביקורת

היום כבר אין שום ספק, כי רוב האנשים מעדיפים להעביר את הזמן הפנוי שלהם מול המסכים. ישנם אנשים שבוחרים לגלוש באינטרנט וברשתות החברתיות השונות, אחרים

קרא עוד»