החלקה אורגנית – מה היתרונות שלה על כל שאר ההחלקות

החלקה אורגנית מתבצעת תוך שימוש בחומרים אורגניים בלבד ולכן היא נדרשת מאד על ידי נשים וגברים. קיימת רתיעה טבעית משימוש בחומרים אשר עלולים ליצור נזקים לשיער ולקרקפת ולכן כאשר קיימת אופציה לשימוש בחומרים טבעיים, הקהל מצביע ברגלים ומבצע זאת אחת לכמה חודשים.

יתרונות של החלקה אורגנית 

היתרון המשמעותי ביותר של החלקה אורגנית מול ההחלקות האחרות היא העובדה שהיא אינה מכילה פורמלין שהוא חומר כימי. הרכב החומר הטבעי מתאים לרוב סוגי השיער כולל שיער מאד מקורזל, מסולסל וגלי. 

עבור הספרים במספרה מדובר בחומר נוח מאד לעבודה, קל למרוח אותו ולבצע את כל הפעולות הנדרשות ללא מאמץ ועם זאת לקבל תוצאות מדהימות.

ההחלקה האורגנית משקמת את כל רבדי השיער, מחזקת אותם והופכת את השיער לבריא, גמיש, חלק, מבריק, בעל מראה מרשים ונעים מאד למגע, קראו בלינק https://www.davisbitton.com/what-is-organic-hair-straightening.

ביצוע החלקה אורגנית 

נשים רבות מגיעות אחת לכמה חודשים כד לחדש את ההחלקה האורגנית. לאחר מריחת החומר וביצוע הפעולות המקצועיות על ידי הספר, הן יוצאות עם שיער בריא ומלא בחיוניות.

מצד אחד, הן אינן נדרשות לבצע פעולות מיוחדות עם השיער ביום יום ומצד שני הן נהנות אשר תמיד נראה במיטבו, יפהפה, מעורר רושם, חלק ושופע. אין צורך לבצע פן לעיתים תכופות כיוון שהשיער תמיד חוזר למראה הטבעי החדש שלו, גם לאחר שהיה בבריכת השחייה או בים. 

עבור נשים ובמיוחד אלו עם שיער ארוך זהו יתרון עצום והן אינן מבזבזות זמן על הגעה למספרה או ביצוע פן בבית לעיתים תכופות. זוהי הקלה גדולה מאד ושיפור משמעותי באיכות החיים ובביטחון העצמי של כל אחת מהן. 

שיקום של שיער פגום 

מי שביצעה לאחרונה פעולות שונות כמו הבהרה, גוונים, צבעים או פעולות אחרות בשיער בוחנת עם הספר המיומן את ההתאמה של ההחלקה האורגנית לסוג השיער שלה כדי שלא יהיו נזקים עקב מצבו של השיער (קראו בהרחבה). ברוב המקרים החלקה זו מתאימה לשיקום אך ליתר ביטחון מומלץ לבדוק זאת באופן מעמיק טרם ביצוע הפעולות הללו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפול בטחורים לאחר לידה

טיפול בטחורים לאחר לידה

טחורים הם רקמות נפוחות בהן נמצאים כלי דם שבולטים מחוץ לפי הטבעת, במקרה זה מדובר על טחורים חיצוניים. במקרה האחר כלי הדם הבולטים נמצאים בתוך

קרא עוד»
מה זה סוכרת 2 ?

מה זה סוכרת 2 ?

מחלה זו מגדירה מצב בו הלבלב פעיל ומייצר אינסולין, אך הוא לא מצליח לעשות את הפעולה הרצויה – החדרת גלוקוז לתאים ברחבי הגוף. מחלה זו

קרא עוד»