השתלת שיניים ביום אחד – האם זה אפשרי?

השתלת שיניים ביום אחד

החיים בלי שיניים או עם שיניים חסרות הם קשים. אנשים ללא שיניים לא יכולים ללעוס רגיל, לאכול, לדבר. כמו כן, זה גם משפיע על המראה החיצוני. חסרי שיניים גם מתקשים לחייך והחיוך יוצא מעוות ומכוער קצת, הפנים עצמם עלולים להיראות מעוותות ולא אסתטיות.

בדרך כלל, אדם שחסרים לו שיניים ילך מיד להשתלת שיניים. כמו גם אנשים שיש להם כבר שיניים תותבות, יעדיפו לבצע השתלת שיניים ביום אחד, שיניים קבועות, יפות, חזקות ונוחות. אנשים רבים שנזקקים להשתלת שיניים תוהים האם זה אפשרי? האם ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד? אז מסתבר שכן.

זוהי בהחלט בשורה משמחת שמגיעה אלינו כתוצאה מההתפתחות הטכנולוגית המטורפת של השנים האחרונות. במקום לסחוב את הטיפולים לאורך חודשים רבים ובכל פעם להגיע למרפאה בשביל עוד שתי שיניים, ניתן לבצע את כל התהליך – השתלת שיניים ביום אחד.

טיפול תוך יום

כמובן שיש לכך יתרונות רבים. השתלת שיניים ביום אחד חוסכת מהמטופל את ההגעה בתדירות גבוהה אל רופא שיניים מומלץ בחיפה. תוך בזבוז ימי עבודה, נסיעות והיטלטלות בדרכים. במקום זה יבוא המטופל ביום אחד לאחר השלמת ל הבדיקות ויבצע את ההשתלה תוך שעות ספורות.

יתרון נוסף וחשוב מאוד הוא העניין הכלכלי. שתלים דנטליים כידוע עולים הון. תרכובת השן העשויה מחומרים יקרים יחד עם עיצוב אישי לכל לקוח מעלה את מחיר הטיפול. אך כאשר הטיפול מתבצע ביום אחד, עלות הטיפול תהיה זולה יותר.

עם זאת, בכדי להשלים את הטיפול ולהבטיח את איכות ושמירת השיניים לאורך זמן, יידרש הלקוח להגיע פעם אחת נוספת בלבד למרפאה. ביקור זה יתבצע כחודש לאחר הטיפול, זאת בכדי להתקין כתר קבוע בכדי למקם את השיניים ביציבות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנוי לחדר כושר – 3 דברים שחשוב לדעת
מעוניינים לעשות כושר? רוצים לעשות אותו דווקא בחדר כושר? מצוין. כדאי לדעת כמה דברים אשר יכולים להיות...
קרא עוד »
דצמ 28, 2019
אביזרי קמפינג – מה אתם חייבים באוטו?
אוהבים לצאת לקמפינג? ליהנות בטבע? הבה ונראה מגוון אביזרי קמפינג אשר נחוצים ושאתם צריכים אתכם באוטו....
קרא עוד »
נוב 01, 2020
למה כדאי לערוך הסכם ממון לאחר נישואין?
עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין עלולה להכניס מתח רב למערכת היחסים ואף לפגוע בשלמות הקשר הזוגי, אם אין...
קרא עוד »
מאי 31, 2021