השתלת שיניים ביום אחד – האם זה אפשרי?

השתלת שיניים ביום אחד

החיים בלי שיניים או עם שיניים חסרות הם קשים. אנשים ללא שיניים לא יכולים ללעוס רגיל, לאכול, לדבר. כמו כן, זה גם משפיע על המראה החיצוני. חסרי שיניים גם מתקשים לחייך והחיוך יוצא מעוות ומכוער קצת, הפנים עצמם עלולים להיראות מעוותות ולא אסתטיות.

בדרך כלל, אדם שחסרים לו שיניים ילך מיד להשתלת שיניים. כמו גם אנשים שיש להם כבר שיניים תותבות, יעדיפו לבצע השתלת שיניים ביום אחד, שיניים קבועות, יפות, חזקות ונוחות. אנשים רבים שנזקקים להשתלת שיניים תוהים האם זה אפשרי? האם ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד? אז מסתבר שכן.

זוהי בהחלט בשורה משמחת שמגיעה אלינו כתוצאה מההתפתחות הטכנולוגית המטורפת של השנים האחרונות. במקום לסחוב את הטיפולים לאורך חודשים רבים ובכל פעם להגיע למרפאה בשביל עוד שתי שיניים, ניתן לבצע את כל התהליך – השתלת שיניים ביום אחד.

טיפול תוך יום

כמובן שיש לכך יתרונות רבים. השתלת שיניים ביום אחד חוסכת מהמטופל את ההגעה בתדירות גבוהה אל רופא שיניים מומלץ בחיפה. תוך בזבוז ימי עבודה, נסיעות והיטלטלות בדרכים. במקום זה יבוא המטופל ביום אחד לאחר השלמת ל הבדיקות ויבצע את ההשתלה תוך שעות ספורות.

יתרון נוסף וחשוב מאוד הוא העניין הכלכלי. שתלים דנטליים כידוע עולים הון. תרכובת השן העשויה מחומרים יקרים יחד עם עיצוב אישי לכל לקוח מעלה את מחיר הטיפול. אך כאשר הטיפול מתבצע ביום אחד, עלות הטיפול תהיה זולה יותר.

עם זאת, בכדי להשלים את הטיפול ולהבטיח את איכות ושמירת השיניים לאורך זמן, יידרש הלקוח להגיע פעם אחת נוספת בלבד למרפאה. ביקור זה יתבצע כחודש לאחר הטיפול, זאת בכדי להתקין כתר קבוע בכדי למקם את השיניים ביציבות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדשות מגע צבעוניות מומלצות לשנת 2021
עדשות מגע הופכות את החיים של כל האנשים שמרכיבים משקפיים לנוחים יותר וטובים יותר. אין כמו להרכיב עדשות...
קרא עוד »
אוק 28, 2021
ממונעים – מדוע נכון לקנות לילדים כלים ממונעים
הרבה מאוד הורים עסוקים בשאלה, האם נכון להם לקנות לילדים שלהם כלי רכב ממונעים. יש הורים שרואים בכך סכנה...
קרא עוד »
מאי 01, 2021
שיקום בטון בגובה
שיקום בטון הוא תהליך של הסרה והחלפת בטון בבטון חדש. זהו תהליך שניתן להשתמש בו לתיקון או החלפת בטון....
קרא עוד »
אוג 04, 2022