קריסטלים 

קריסטלים ואבני חן לגינה תורמים רבות לעיצובה. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות. כך, להוסיף אותם למים, לפזר אותם על האדמה או אפילו להציב אותם בפינות שונות בגינה. הם, כמובן יכולים לשמש לקישוט ולהוספת צבע. מעצבי גינות מצאו כי אבני חן וקריסטלים פועלים היטב כדגשים או מוקדים בעיצוב הנוף. הם אף מספקים צבע ומרקם לגינה. סוגי קריסטלים רבים מתאימים יותר לעיצוב גינה מאחרים. קוורץ הוא אחד מהפופולריים ביותר בגינה מכיוון שהוא יכול לשמש כאבן נוי. ניתן למצוא מגוון של אבנים המופקות במקומות רבים בעולם.

סוגי קריסטלים

השימוש בקריסטלים ואבני חן בגינה הוא טרנד שצומח במהירות. הם ניתנים להצבה בכל מקום נבחר. ניתן למצוא מגוון רחב של קריסטלים. בין היתר תפוחי קוורץ, עין הנמר בעלי הגוון הצהוב, פלוטוריייט בצבעי כחול ירוק ועוד, אמזונייט, אמטיסט, לברדורייט ועוד רבים אחרים. הם מגיעים במגוון מרקמים וצבעים מה שמאפשר לכל מעצב גינות גמישות רבה בבחירתם. ניתן לפזר אותם בפינות שונות ולייצור שילובים מעניינים ונפלאים של נקודות חן נאות. הם משתלבים היטב עם הצבע הירוק, הפרחים הצבעוניים, משטחי הדק, הריהוט ויתר הפריטים שמניחים בגינה מושקעת.

רכישה

עולם הגינון משתנה במהירות בשנים האחרונות על ידי תוספת של אמצעי נוי שונים. שוק הקריסטלים ואבני החן משגשג עם מגוון רחב של אפשרויות זמין לצרכנים. עם זאת, קשה לדעת איזה קריסטל או אבן חן הם הטובים ביותר עבור הגינה המתוכננת. חשוב לוודא שיודעים איזה סוג של קריסטל או אבן חן הינו הכי מתאים לצרכים ולטעם האישי לפני ביצוע הרכישה. מומלץ לקנות את הגבישים ואבני חן מספקים סיטונאיים. ספקים מקצועיים בעלי אתרים מושקעים מספקים ייעוץ רב לכל לקוח מתלבט. השירות כולל אף מחירים נוחים, הובלה ועוד. מידע נוסף באתר https://www.rocks.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב גינה – מתי כדאי להשאיר את המלאכה לאיש מקצוע
יופי הוא דבר סובייקטיבי וכל אדם יכול להחזיק בדעה מהו דבר יפה ומהו דבר לא יפה וזהו משהו שאנו חייבים...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
האם יש דרך חזרה אחרי בגידה
אחד הדברים הבסיסיים שכל מערכת זוגית חייבת להתבסס עליו הוא אמון בין בני הזוג. בהעדר אימון ביו בני הזוג,...
קרא עוד »
אפר 26, 2019
איך מתנהל תקציב כלכלית פיננסית בבית אבות? מי מנהל אותו?
תקציב כספי הוא היבט מכריע בניהול תפעול בית אבות, הבטחת הקצאת משאבים יעילה ומתן טיפול איכותי לדיירים....
קרא עוד »
יול 12, 2023