מגן אצבעות – ככה תמנעו מתביעות בעסק שלכם

מגני אצבעות-דלתות

ילדים ומבוגרים רבים מניחים את ידיהם על המשקוף וכך קיים חשש שהדלת עלולה להיטרק עליהם. כאשר מדובר בטריקה עוצמתית עקב הפעלת כוח או עקב רוח חזקה שנושבת בסביבה, זהו דבר מאד מסוכן עד כדי קטיעת האצבעות של כף היד.

אמצעי זהירות אשר מומלץ להתקין על דלתות כל עסק 

כדי להימנע מאסונות מסוג זה, חשוב להתקין אמצעי בטיחות כמו מגני אצבעות על גבי הדלתות. מדובר בפסים מיריעת PVC כאשר משני צידי הדלת קיימים מוטות אלומיניום המותקנים באמצעות לחיצה לאורכה של הדלת. המוצר קיים בכמה גדלים, בהתאמה לגודלן ולרוחבן של הדלתות המשווקות בארץ. מתאימים את היריעה לחלק האחורי של הדלת באמצעות חיבור לחורים שהוכנו לכך מראש, תוך הדבקה מאסיבית של המוצר לפס האלומיניום של הדלת לאחיזה מושלמת.

הימצאותה של יריעה זו אינה מאפשרת לדלת טריקה כלל וכך נמנעים אסונות ומצבים של כריתת האצבעות. לאור הפיתוח היוצא דופן מומלץ לכל בית עסק ללא קשר לגודלו, למספר עובדיו ולכמויות הקהל אשר פוקד את המקום ביום יום, להתקין את היריעה הייחודית וכך להגן על המבקרים.

המוצר האיכותי מסוגל למנוע טריקות דלת לאורך 75.000 פעמים ולכן רק אחת לפרק זמן ארוך יש להחליף אותו ביריעה חדשה.

תביעות של לקוחות בגין נזק שנגרם להם 

בכל מקרה פעוט או משמעותי של נזק רפואי בשל טריקת הדלת, לקוחות רבים יקבלו טיפול רפואי אחדים מהם עלולים לעבור גם ניתוחים כירורגים ומצבים קשים הכוללים כאבים עזים ומגבלות יום יומיות בנושאים כמו חוסר היכולת לטפל בענייני היום יום בבית ובעבודה. 

בשנים האחרונות אנשים רבים אשר נגרם להם עוול עקב סיבות שונות, מחליטים לתבוע את בית העסק בגין אי שימוש באביזרי בטיחות, רשלנות בתחזוקה ובניהול שלהם, אשר גרמו לכך שהאדם נפצע. לכל פציעה יש השלכות, חלקן פעוטות ומקצתן משמעותיות ולכן התובע כולל בתביעה הכספית את העלויות שהיו לו עד עתה כמו לדוגמה העסקת מטפלת ועלויות עתידיות הנובעות מהיעדר שכר, איבוד מקום עבודה או כל בעיה מהותית שיצרה מהפך בחייו. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיסויים לסלולרי
כיסויים לטלפונים סלולריים הם דרך מצוינת להגן על המכשיר שלך תוך הוספת מגע אישי. עם המגוון הרחב של...
קרא עוד »
פבר 06, 2023
צלקות אקנה בגב – איך לטפל
צלקות אקנה הן בעיה נפוצה שאנשים רבים נאבקים איתה. הם עלולים להקשות על ללבוש סוגים מסוימים של בגדים...
קרא עוד »
מאי 02, 2023
לוכד נחשים ברחובות
רבים לא מצפים למצוא נחש בעיר או במקום מיושב, אבל נחשים בעצם נמצאים בכל מקום, גם בסביבה עירונית....
קרא עוד »
יונ 05, 2022