רפואה משלימה – כשהרפואה הממוסדת כבר לא מסייעת

רפואה משלימה

אי אפשר להתווכח עם העובדה כי הרפואה המערבית היא בעלת ערך אדיר לאיכות החיים שלנו ולתוחלת החיים שלנו. העובדה כי כיום חיים פי שתיים מאשר בעבר היא עדות לכך שהרפואה המערבית עובדת ושכדאי להקשיב לה. אך העובדה כי הרפואה הזאת כל כך חשובה לא אומרת כי כל האמת נמצאת אצלה. כיום ברור כי יש הרבה מאוד דברים אשר הרפואה המערבית לא יודעת ושיש מקומות אשר אנו צריכים לפנות אל מומחה מסוג אחר באתר למשל https://www.perelmantrade.com אשר יסייע לנו ואנחנו כמובן מדברים על רפואה משלימה. מהשם שלה אתם יכולים להבין כי רפואה משלימה היא לא תחליף לרופאה המערבית אלא היא תוספת אשר באה לצידה. אנחנו לא אומרים לכם לוותר על הרופא המערבי שלכם אלא פשוט לפנות אל מטפל נוסף אשר יטפל בכם לצד הרפואה המערבית ומי יודע אולי המטפל הזה יסייע לכם ויפתור לכם את הבעיה הבריאותית.

האם זה משנה לאיזה מטפל אני פונה?

כאשר אנחנו פונים אל רופא אנחנו נרצה להבטיח כי הרופא הזה יהיה הכי טוב, הכי מנוסה, הכי מקצועי והכי חכם שיש. אנחנו מבינים כי יש הבדלים בין הרופאים השונים ושממש לא כולם באותה רמה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי באותה מידה גם לא כל המטפלים ברפואה משלימה באותה רמה ואנו צריכים לפנות אל המטפל האיכותי והמקצועי ביותר שיש. ככל שנפנה אל מטפל יותר טוב כך הוא יטפל בנו בצורה יותר טובה וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. על כן שימו לב לאיזה מטפל אתם פונים ואל תתפשרו על נושא זה אם אתם רוצים לקבל טיפול טוב.

באתר https://perelmantradeltd.cashcow.co.il תמצאו מוצרים טבעיים נפלאים

מה הקשר בין תזונה ובין רפואה משלימה?

עליכם להבין כי רפואה משלימה היא אוסף נרחב של טיפולים ממש כמו שרפואה מערבית היא לא רק אקמול או אופטליגין. אך אם יש חלק מרכזי בכל רפואה משלימה הרי שזה החלק של התזונה (הכירו את סגולותיה של פטרית המרפא למשל). הרפואה המשלימה דוגלת מאוד בנושא של תזונה ועליכם להבין ולהבטיח כי תאכלו על פי עקרונות הרפואה המשלימה ולא תזלזלו בנושא זה.

האזינו לסדנאות צלילים מרפאים עם אמיר פרלמן ושני הברי 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי כדאי לבצע איטום למרתף?
המרתף הוא חלק חשוב מאוד בכל בית. הוא משמש כמקום לאחסון כל מיני דברים, אך הוא משמש גם כמקום בו אנשים...
קרא עוד »
אוג 15, 2022
פטישון נטען או חשמלי – יתרונות וחסרונות
כשמדובר בפטישון חשמלי, יש שני סוגים: חשמלי עם חוט (כבל) או נטען עם סוללה. פטישון נטען מסתמך אך ורק על...
קרא עוד »
פבר 09, 2020
איך אפשר להפטר מרכבים ישנים
לא מעט אנשים מעוניינים להחליף את הרכב הישן שלהם ברכב חדש. כאשר מדובר ברכב ישן אשר עדיין רלוונטי...
קרא עוד »
יונ 29, 2019