השכרת חופות – מי כמה ולמה – כל מה שצריך להכיר

טקס החופה הוא השלב העיקרי בכל אירוע חתונה של בני זוג יהודים; בין אם מדובר בחתונה חילונית ובין אם זו חתונה דתית. על כן חייבת החופה להיות מעוצבת ומרשימה כיאה לטקס כה מכובד. אז אם בחרתם לערוך את החתונה שלכם באולם אירועים או בגן אירועים שמיועד לחתונות, סביר להניח כי כבר קיימת שם חופה מתאימה, אך אם אתם חוגגים את היום שלכם במקום אחר, מקום שאינו מיועד מלכתחילה לאירועי חתונה, תאלצו לדאוג בעצמכם לחופה מעוצבת ומרשימה.

חופות להשכרה – כל מה שרציתם לדעת

כאמור, לא כל הזוגות בוחרים לערוך את החתונה שלהם באולם חתונות קונבנציונאלי, מה שדורש מהם לדאוג לציוד חתונה באופן עצמאי. הדבר החל להיות נפוץ בעיקר בתחילת תקופת הקורונה, בה ערכו חתונות בבתים או בבתי ספר; מקומות שלכל הדעות לא נועדו לעריכת חתונות. וזה למעשה הוליד את הצורך בשירותי השכרה לציוד חתונות כמו חופות או כיסאות להשכרה. בתחילה היו אלה סתם חופות פשוטות וללא כל עיצוב מיוחד, אך עם הזמן זה השתכלל, והחלו לייצר ולהשכיר חופות מעוצבות ומרשימות.

השכרת חופות – היכן?

החופה משמשת לטקס המרכזי של אירוע החתונה – טקס החופה והקידושין, ולכן חשוב מאוד לבחור בחופה מתאימה והכי יפה שיש ואם בעבר הסתפקו בחופה שהייתה באולם האירועים, אז היום אפשר לשכור חופות מעוצבות ויפות יותר. ניתן למצוא מקומות שונים להשכרת ציוד לאירועים ובין הציוד הבסיסי יש כמובן גם השכרת חופות לחתונות. בשירותי השכרת חופות תוכלו למצוא מבחר חופות מעוצבות וכן חופות בעיצוב מסורתי, חופות ניידות על גלגלים ועוד. כמו כן, במחיר השכרת החופה אתם מקבלים גם שירות הרכבה של החופה ועיצוב החופה במקום בו מתקיימת החתונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בר לחתונה
בר החתונות הוא מקום בו כל האורחים יכולים לבוא לשתות. הבר מגיש בירה, יין ומשקאות אלכוהוליים אחרים. זה...
קרא עוד »
ינו 23, 2023
הטיפים שיהפכו את חדר התינוקות שלכם למהמם
כאשר ילד חדש צפוי להצטרף למשפחה, ההתרגשות והציפייה עולה ומתגברת בכל יום שעובר. כדי שנכין את הבית...
קרא עוד »
מרץ 05, 2019
מאיזה גיל ניתן לרשום את הילד לקורס שחייה לילדים?
הורים רבים בארץ רושמים את ילדם לקורס שחייה בגילאים מוקדמים. רוב רובם של הילדים מתחילים ללמוד שחייה...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021