5 רעיונות למוצרים מודפסים לגיבוש

עורכים יום גיבוש לעובדים? יוצאים לקמפינג עם חברים? עורכים טיול חורף משפחתי? מחפשים מוצר מודפס כלשהוא שיגרום לקבוצת אנשים מסוימת להרגיש תחושת שייכות למקום שמאחד אותם? לפניכם רשימה של חמישה מוצרים פופולאריים שכל אחד ישמח לקבל, במיוחד כאשר מופיע עליהם הדפס כלשהוא אשר גורם לו להיות ייחודי יותר מאחרים:

  1. כובעים – ניתן להדפיס הדפסות אישיות על מגוון סוגי כובעים, החל מכובעי שמש, כובעי לגיונר, כובעי פטרייה, כובעי צמר ועוד. כמו כן, ניתן להדפיס גם על בנדנות וכיסויי ראש שונים. כובעים ממותגים מודפסים מתאימים לכל הסוגים של אירועי הגיבוש ולכל עונה בה הם מתקיימים. כמובן שלכל עונה מתאים סוג כובע שונה ולא תדפיסו על כובע צמר באמצע הקיץ כמו שלא תבחרו בכובע שמש כאשר שורר כפור בחוץ.
  2. חולצות – אחד מהמוצרים המודפסים הנפוצים ביותר הם חולצות מודפסות. אך גם בהם תוכלו לבחור כאשר אתם מעוניינים לחלק פריט מודפס לגיבוש. תוכלו להדפיס על החולצות משפטים שונים, סלוגנים, לוגואים ואף תמונה קבוצתית של כל האנשים המשתתפים באירוע.
  3. קפוצ'ונים – הדפסה על חולצות, נפוצה בעיקר על חולצות קיציות כדוגמת טישרט, אך ניתן בהחלט לתרגם אותם גם למוצר חורפי כמו קפוצ'ון. אין כמו להתכרבל בלילות החורף הקרים עם קפוצ'ון מחמם במיוחד כאשר יש עליו הדפס כלשהוא שמזכיר את עובדת היותכם חברים בקבוצה כלשהיא.
  4. גרביים – גם הגרביים משתייכות לקטגוריית הפריטים המודפסים החביבים ביותר. גרביים מודפסות כמו גם גרביים ארוגות מתאימות במיוחד ללילות חורפיים בהם אתם מבלים עם חברים מסביב למדורה. אין יותר מגבש מללבוש גרביים מודפסות זהות ולשיר שירי חברה עליזים.
  5. תיקים – אם אתם יוצאים למחנה של מספר ימים, לטיול ארוך או אפילו רק מחפשים מזכרת נחמדה ליום גיבוש מהנה, תוכלו לחלק למשתתפים תיק ממותג שעליו מודפס המשפט החזק שלכם, הדמות שמסמלת אתכם כקבוצה או כל הדפס אחר שיגרום לחברי הקבוצה להרגיש שייכים למקום ממנו קיבלו את התיק. ניתן להדפיס על תיקים מסוגים שונים – תיקי גב, תיקי צד, פאוצ'ים ומידניות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

בית ספר לעיצוב שיער

החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת

קרא עוד»