אירוע עסקי מושקע – קווים מנחים

אירוע עסקי מושקע - קווים מנחים

מפיקים אירוע עסקי בקרוב? מחפשים מקום לכנסים עסקיים? גם אתם רוצים להצליח להפיק אירוע מושלם, ולהגיע לרגע הסיום בהרגשה נעימה שהנה, הצלחתם להשיג את היעד והגשמתם את החלום שלכם? אז בואו וקבלו כמה קווים מנחים שיעזרו לכם לקבל החלטות ולהפיק את האירוע העסקי המוצלח שיעשה עבורכם את העבודה. כי לכל אירוע עסקי יש מטרה וחזון. כך תצליחו להגשים אותם בהצלחה!

קווים מנחים לאירוע עסקי מוצלח ומושקע

  • מיתוג – כמה נכון להשקיע במיתוג ייחודי לאירוע עצמו. ברור שלחברה יש מיתוג, אבל זה לא מספיק. אתם צריכים למתג את האירוע עצמו ולתכנן את כל המהלך שלו בהתאם. אתם בוחרים שם מוצלח וקולע, מעצבים לוגו מתאים. והוא כמובן ילווה את האירוע החל משלב שיגור ההזמנות ועד לרגעי הסיום שלו.
  • קונספט – בחרו קונספט מוצלח שילווה את כל האירוע שלכם. הקונספט הזה מאגד את כל האירוע שלכם ויוצר אווירה ושלימות שמורגשים לכל אורך האירוע על ידי כל אחד מהנוכחים בו. נכון לבחור קונספט הולם שמתאים למסרים של הכנס. בהתאם לו יעוצב האולם, ייבחרו התכניות וכן הלאה. להתרשמות ממקום לאירוע העסקי, מומלץ להיכנס לאתר MY CLUBS.
  • תכניות – נכון להשקיע בתכניות מוצלחות ומעוררת עניין. תכניות כאלו שיוצרות אווירה נפלאה ומעניינות את כל הנוכחים. תכנית מוצלחת ומעניינת היא תכנית שכל הנוחים נהנים ממנה ומרגישים שהיה שווה לטרוח ולהשקיע זמן בכנס שהם משתתפים בו.
  • מתנה – מוצלח לחלק מתנה עם סיום הכנס או במהלכו. המתנה תכלול כמובן את הלוגו של האירוע, והמתנה הזו תלווה את הנוכחים הביתה. המתנה תהיה שימושית ומוצלחת כך שהיא תתקבל בשמחה. אל תבחרו לתת פריט מיותר או מעיק שלא ישמחו לקחת אותו הביתה.
  • לנצל את הזמן – מומלץ להקפיד על דיוק בזמנים ולמלא כל רגע במהלך הכנס שלכם. כאשר מנצלים כל רגע הנוכחים חשים כי מיקרים את הזמן שלהם, והם חלק מכנס מושקע ומקצועי שנכון להיות בו. אף אחד לא אוהב לחוש כי מזלזלים בזמן שלו ומורחים אותו בהמתנה מורטת עצבים.
  • תכנית ברורה – נכון להציג בפני הנוכחים את התכנית של הכנס. כאשר הנוכחים רואים מה עתיד להיות ואת שמות המנחים והמרצים, זה בהחלט משדרג את האירוע.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רהיטים לגן – 10 דברים שאתם חייבים לדעת
רהיטים לגן מהווים את אחד הנושאים המדוברים ביותר בגני הילדים, היות ומדובר על נושא הקרוב לליבם של לא...
קרא עוד »
אפר 29, 2020
חנות פרחים בירושלים
פרחים הם שפה. אתם מבטאים באמצעותם רגשות, מביעים הערכה, ומשדרים לסובבים שדרים מסוימים. אכן, הפרחים...
קרא עוד »
מאי 25, 2019
מערכות ישיבה למרפסת – לשבת בבית ולהרגיש במלון 
כל אחד היה רוצה ליהנות ממערכת ישיבה מפנקת עבור המרפסת שלו. אין ספק כי המרפסת נחשבת לחלל המפנק ביותר...
קרא עוד »
מרץ 10, 2020