איפה תוכלו למצוא מגוון של תכניות העשרה בטלוויזיה לילדים שלכם?

מחפשים איכות לילדים? אם נדמה לכם שאין מה לראות בטלוויזיה, שימו לב שזה לא מדויק. מחפשים תוכניות העשרה ותכנים איכותיים לילדים שלכם? בשורות הבאות נסביר היכן תוכלו למצוא איכות בטלוויזיה ובאונליין, בלי להתפשר. 

להשוואת חבילות טלוויזיה ולהשוואת חבילות טריפל >>>

ערוץ לוגי 

תכני ערוץ לוגי זמינים כ-VOD בלוויין, וכן משודרים בסלקום טי וי ובהוט. מראשיתו, מקפידים בערוץ להציע תכנים איכותיים, לרבות בנושאי מדע ותכנים מרחיבי דעת לקהל יעד בגילאי בית ספר יסודי ואף למטה מזה. למרות שבערוץ מככבים לא מעט כוכבי ילדים לאורך השנים, הוא מציג גם ילדים אמיתיים ועוסק בתכנים שמעסיקים ילדים ומעניינים אותם, בצורה מקיפה ומרחיבת דעת.

ערוץ דיסקברי 

ערוץ זה מתאים לכל המשפחה ואיננו פונה אך ורק לילדים. מתאים לילדים סקרנים, שיכולים להסתדר עם תוכניות באנגלית המשולבות עם תרגום. הערוץ משלב אין ספור תכני מקור בתחומי הטבע, מדע וידע כללי. בארץ, הערוץ זמין כיום ללקוחות הוט, יס וסלקום טי וי. 

דיסני ג'וניור

ערוץ מגוון זה משלב תכנים חינוכיים, תכני העשרה ובידור לילדים בטווח גילאים נרחב. הערוץ זמין ללקוחות יס, הוט וסלקום טי וי. לצד סדרות ותכנים לפעוטות בגילאי גן ואף גילאים נמוכים יותר, ניתן למצוא תוכניות לילדים בגילאי יסודי (עד כיתה ו').  

ערוץ כאן חינוכית 

תכני האיכות של החינוכית זמינים גם ברשת, בחינם וללא עלות. ניתן לגשת לערוץ למשל דרך פלטפורמת יו טיוב. משודרים תכנים קלאסיים ותכנים חדשים, הן לילדים צעירים והן לבני הנעורים (וכן לבוגרים). 

טום ומובי (בריין פופ)

ערוץ מקוון, שבו כוכבי ילדים מאוירים מסבירים על אין ספור נושאים מגוונים, לרבות העשרה וידע. למשל נושאי מדע, אקטואליה, חברה, אומנות, מתמטיקה, גיאוגרפיה, אנגלית ועוד. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»