ניתוחי אף לגברים בשיטה חדשנית!

ניתוחי אף לגברים

לעתים, ניתן לייחס באופן אוטומטי את הרצון להיראות טוב אך ורק לנשים. בפועל, גם הגבר המודרני מטפח את עצמו, מודע לעצמו ורוצה להיראות בכל שלב בחייו הכי טוב שהוא יכול. מה שלא עושה הטבע עושה הצבע? בהחלט! אם גם אתה חש בחוסר נוחות בעקבות צורתו של האף שלך, ובעיקר אם היית רוצה לשנות אותו, דע כי יש מה לעשות.

ד"ר צבר מציע שיטה ייחודית שאינה דומה כלל לניתוח הקונבנציונאלי המוכר לרבים. עוד הרבה לפני שמדברים על תקופת ההחלמה הארוכה ועל הסיכונים שבניתוחי האף הקונבנציונאלים, חשוב לדבר בעיקר על התוצאה: ישנו מספר לא מבוטל של גברים, כמו גם של נשים, שאינם מרוצים מהתוצאה הסופית של הניתוח. תוצאות הניתוחים לא משביעות את רצון המנותחים, ובצדק: התוצאה לא תמיד תואמת לפני המנותח, תוך שהיא מאד לא טבעית.

היתרון של ניתוח האף לגברים של ד"ר צבר

ראשית, ד"ר צבר https://dr-david.co.il מבצע ניתוח אף לגברים מבלי לבצע כלל ניתוח. הליך זה מוכר גם בשם "פיסול אף". מדובר על הליך עדין, כאשר היתרון הגדול באמת הוא שתוצאת הניתוח הפיכה. כידוע, כשמבצעים ניתוח אף קונבנציונאלי, על מנת לתקן את התוצאה צריך המנותח שוב לחתום על שלל מסמכים, לבצע בדיקות, להסתכן בהרדמה הכללית ולבצע את התהליך שוב מתחילתו ועד סופו. ד"ר צבר מראש שם את הדגש על הליך שיוביל לתוצאה טבעית יותר, תוך שבמקרים הנדרשים ניתן לשנות את התוצאה.

ההליך שמבצע ד"ר צבר שונה מניתוחי האף המוכרים. בתהליך זה לא מעורבת הרדמה מלאה, אשפוז וגם אין צורך בתקופת החלמה ממושכת. הטיפול חדשני ומאפשר לקהל הגברים ליהנות מתוצאות משביעות רצון, כל זאת מבלי שצריך לקחת סיכונים שונים. לאורך התהליך נעשה שימוש בחומרי מילוי מאושרים, כאשר הטיפול הינו טיפול שגרתי במרפאה. לכן, מיד לאחר הטיפול הקצר, יכול המטופל לחזור לשגרת חייו ללא כל הנחיות מגבילות.

בנוסף, חומרי המילוי בהם נעשה שימוש אינם נשארים בגוף לנצח. מדובר על יתרון מובהק, זאת מאחר והחומרים שבהדרגה נעלמים מהגוף, מאפשרים לכל מטופל לבצע תיקונים ושיפורים בפיסול האף מפעם לפעם. זאת בשונה מניתוחי האף המוכרים שהתוצאה שהם מספקים הינה קבועה. כך, במידה וישנם גברים שלא מרוצים מהתוצאה ולא מעוניינים לעבור את התהליך בשלמותו מההתחלה, עליהם להשלים עם התוצאה ולחיות איתה, גם אם היא אינה משביעה את רצונם.

מדוע גברים רוצים לבצע שינויים במבנה האף?

האף הוא איבר מרכזי מאד בפנים. בעוד ישנם גברים עם אף המשתלב עם מבנה הפנים שלהם, גם ישנם הגברים שחשים חוסר ביטחון גדול בעקבות צורתו של האף, כפי שהם חשים בחוסר נוחות עם הזעת יתר https://dr-david.co.il/care/הזעת-יתר/. לרוב, מדובר על אף גדול שאינו פרופורציונאלי למבנה הפנים, תוך שישנם גם הגברים עם "אף הנשר" שמשפיע על נראות הפנים. חשוב להבין כי לא מדובר על עוד "איבר", אלא שאותו איבר פוגע לעתים בצורה קשה מאד בביטחון העצמי של הגברים ובחוויה האישית שלהם את עצמם. ד"ר צבר מטפל בשלל פגמיים אסתטיים באף, ללא כל קשור למקורם: החל מגפמים מולדים ועד לתיקון ניתוחים שלא צלחו.

הגיע תורך לבצע את ההליך האסתטי שתמיד רצית!

ההליך המוצע על ידי ד"ר צבר מציע אלטרנטיבה ראויה לכל גבר המעוניין לשפר את מראה האף. למרות ההנחה כי "כדי להיראות טוב צריך לסבול", הטיפול הייחודי והחדשני מוכיח אחרת לגמרי! לפני ביצוע ההליך תיקבע פגישת ייעוץ, בה יוכל המטופל להגדיר את הציפיות שלו, ובהתאם יוכל גם ד"ר צבר להציע הליך טיפולי מתאים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה סוכרת 2 ?
מחלה זו מגדירה מצב בו הלבלב פעיל ומייצר אינסולין, אך הוא לא מצליח לעשות את הפעולה הרצויה – החדרת...
קרא עוד »
מרץ 23, 2020
קמינים בסגנון לואי
אם יש משהו שיכול להפוך את מראה הבית שלכם למקום מושלם לאורחים, לדודים ולבני המשפחה שלכם, הוא כמובן הצבת...
קרא עוד »
פבר 07, 2021
לימודי שחייה לפעוטות -לחיזוק הקשר בין הפעוט להורה
עולם לימודי השחייה משתנה. זה כבר לא ספורט שרק מבוגרים יכולים ליהנות ממנו. הספורט הפך לחלק מחיי...
קרא עוד »
ספט 04, 2022