כלי רכיבה מודולארים לילדים של סמארט טרייק – הדגמים הפופולאריים

כלי רכיבה מודולארים לילדים של סמארט טרייק - הדגמים הפופולאריים

אם בעבר הורים רבים חשבו בכובד ראש טרם הם קנו לילדיהם הקטנים כלי רכיבה כאלו ואחרים וזאת משום כובד משקלם והעובדה שלא תמיד הם נכנסו למעלית או לתא המטען של הרכב, כיום הדברים השתנו מקצה לקצה וקיימים דגמים רבים של כלי רכבה מודולארים לילדים. במאמר זה נפרט אודות הדגמים הפופולאריים ביותר. התחילו לקרוא

תלת אופן – כי לפעוטות שלכם מגיע את הטוב ביותר

נכו להיום הדגם הפופולארי בקרב ההורים הוא תלת אופן מתקפל לפעוטות. כאן מדובר על כלי רכיבה המיועד לפעוטות החל מגיל שמונה חודשים ועד גיל שנתיים. התלת אופן קל משקל, קל לפתוח ולסגור אותו במהירות, קל להתנייד איתו, הוא בטיחותי, ההיגוי שלו חכם והוא עוזר בפיתוח המיומנויות של הילד לאורך זמן. ניתן לרכוש תלת אופן במגוון רחב של צבעים, כאשר הדגמים הפופולאריים בקרב ההורים הם : STR 5, STR 3 ו – STR 7. 

אופני איזון – דגמים פופולאריים

עוד סוג של כלי רכיבה מודולארים הם אופני איזון לילדים. כאן מדובר על אופניים הבנויים משילדה וכידון, כסא ושני גלגלים. אופניים אלו מתאימים לפעוטות החל מגיל שנה וחצי והם אידיאליים עבור שמירה על שיווי משקל וכתחליף לאופניים עם גלגלי עזר. נכון להיום שני הדגמים הפופולאריים הם אותו אופני איזון מתקפלים אותם ניתן לאחסן בכל מקום ואיתם ניתן להתנייד לכל מקום או אופניים מדגם 2 ב – 1. דגם של אופני איזון אשר מאפשר התאמה של גובה השלדה לגילו של הילד.

סקוטרים – קורקינטים לגיל הרך

הדגמים הפופולאריים של סקוטרים לגיל 15 חודשים ומעלה הם T1 SCOOTER , בעל העיצוב השוויצרי, המדרך העשוי מגומי למניעת החלקה, הבלם האחורי ואותו מושב נוח ובטיחותי לגילאים הצעירים. דגם זה מגיע בגוונים של כחול וורוד. דגמים נוספים הם ה – T3  SCOOTERוה-    T5 SCOOTER, סקוטר עם מנגנון T LOCK וקורקינט בו מותקן כידון טלסקופי.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עצות פנימיות: בחירת סוכן הביטוח הנכון
בחירת סוכן הביטוח המתאים היא החלטה מכרעת שיכולה להיות לה השפעה משמעותית על הביטחון הכלכלי והשקט...
קרא עוד »
מרץ 09, 2024
מטבחי חוץ לגינה – כך תדעו שבחרתם נכון
מטבחי חוץ הם לא רק טרנד אלא גם דרך מעשית עבור אנשים ליהנות מהחוץ ולאכול את הארוחות שלהם בחוץ.מטבחי חוץ...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
מכונת שטיפה בלחץ מומלצת
את הבית הפרטי שלכם אתם יכולים לנקות רק בעזרת מגב וסחבה וקצת מים, אך ישנם שטחים שבכדי לנקות אותם דרושה...
קרא עוד »
דצמ 05, 2021