אמן חושים ישראלי

אמן חושים הוא אמן שמציג בפני קהל צופים מופע אמנותי. המופע מותיר את הקהל פעור פה ומוציא אותם עם סיום המופע כאשר חיוך גדול על השפתיים שלהם ומחשבות רבות משתוללות להם בראש. הצופים עוקבים בדריכות אחר התרחשויות אשר אינן נתפסות בחושים האנושיים הרגילים שיש לנו. המופע מציג תהליכים מתעתעים אשר בלתי אפשר לתפוס אותם בחוש. המופע מעורר את הסקרנות האנושית, יוצר התפעלות עצומה, וגורם לנו לחוש את התעתוע בחושים שלנו.

אז מה באמת מתרחש על הבמה?

במהלך המופע יוכלו הצופים לראות כיצד אמן חושים מניע חפצים על ידי כוח המחשבה. הוא יעשה שימוש בטלפתיה – הוא יקרא מחשבות של משתתפים, ישתול בהם מחשבות ועוד. ממש כמו שאתם חשים במופע קסמים בו אינכם מצליחים להבין ולתפוס בחושים שלכם מה בדיוק מתרחש, וכיצד מבצע הקוסם את הפעולות הבלתי מובנות הללו, גם כך במופע חושים – אנחנו לא מסוגלים לתפוס בחושים שלנו מה באמת מתרחש על הבמה מול עינינו.

החדשנות במופע חושים

אם השווינו לעיל את מופע החושים למופע קסמים, חשוב לציין כי מופעי הקסמים מוכרים לכולנו וכל אחד מאתנו צפה וחווה את המופעים הללו כבר בשנות הילדות שלו. לעומת זאת מופע חושים הוא תחום חדשני וכן יוצר הפתעות שעדיין לא נחשפתם אליהם. לאמן החושים באירוע יש יכולת להפתיע את הצופים, לעוור התפעלות רבה וליצור אווירה מסקרנת ומרתקת במיוחד. המופע כאשר הוא איכותי ומקצועי, מצליח ליצור בקרב הצופים בלבול עד שהם תוהים ומתלבטים האם האמן עושה שימוש בכוחות על טבעיים….

אווירה, הומור, אלתור

הופעה טובה כוללת גם אווירה נעימה לצד הצגת ההתרחשויות המאתגרות, כמו גם הנחיה מתובלת בהומור והרבה אלתור וזרימה עם המצב שנוצר במופע הספציפי. בהתאם למשוב שהקהל נותן, לפי הלך הרוח של המשתתפים ינהל האמן את ההופעה ויספק חוויה נפלאה ומלאת עניין! ככל שהאמן מצליח להרגיש את הקהל, להבין מה הם מצפים לראות, ואיזו הנחיה תמצא חן בעיניהם, כך הוא יצליח לענות על הציפיות ולהוריד מופע מושלם ומפתיע שיוציא את כולם מחויכים ומופתעים!

קראו גם על תיאטרון רחוב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

5 המאכלים שהכי מסייעים לחלב אם 

רבות כבר נאמר ונכתב על יתרונות ההנקה, התזונה הנכונה לתינוק, החיבור בין האם לתינוק, ההגנה החיסונית שעוברת בחלב והדרך הטבעית ביותר עבור תינוק לאכול. כיצד

קרא עוד»

אימון כושר אישי בתל אביב

גם אם אחפש ואחפש את הכותרת המושלמת, לפעמים הכי פשוט זה הכי טוב ולכן ניתן בהחלט להכתיר את הפוסט הבא שלפניכם בשם המנצח: 5 הטיפים

קרא עוד»