ריהוט לבניינים – ככה תשדרגו את הבניין שלכם

ריהוט לבניינים

יש משהו מאוד מעניין ויפה כאשר נכנסים אל תוך בניין חדש המעוצב בסגנון מתקדם וחדשני. אחד הדברים היותר מושכים בני אדם כאשר נכנסים אל בניין מגורים הם הרהיטים המגוונים והמעניינים שנמצאים בפתח הבניין לכל אורכו וכניסותיו ובעיקר אלה הנמצאים בלובי שלו.

ריהוט לבניינים – ככה תשדרגו את הבניין שלכם 

מראה בניין והתחושה המתקבלת לעין כאשר מגיעים ונכנסים בשעריו, הוא תנאי מפתח לשביעות רצון של הנכנסים בו – מהמגורים בבניין. מגורים בבניין נעים למראה, משביעי רצון ביחס למגורים בבניין מוזנח. 

מעבר לכך, שינויים חיצוניים המשפיעים על התחושה בכניסה לבניין, בדרך כלל משפיעים גם על מחיר הדירות באותו הבניין ומעלה את ערכן. מסיבות אלה וכמובן גם אחרות, אנו רואים לא פעם דיירי בניין מתאגדים לצורך שינויים חיצוניים באשר למראה הבניין וסביבותיו.

אילו רהיטים להתקין בלובי כדי לייפות את הבניין? 

כדי לשפר את הרגשת המגורים בבניין, התקינו בלובי מראה גדולה, יפה ומעוצבת שמשדרת יוקרה ואווירה מיוחדת לעוברים בבניין. ניתן למצוא מראות כאלה במחירים נוחים מאוד. למה אנו מספרים לכם את זה? כדי שתדעו שבכסף קטן מאוד ניתן לשדרג לובי ובניין שלם בכל אספקט כמעט.

מעבר לכך, ניתן לשים כמה אגרטלים ענקיים בכניסה לבניין משני צדדיו לצד מתקני האופניים האלו למשל, דבר שייתן לכניסת הבניין ובכלל לבניין כולו, מראה יוקרתי ומזמין, וישרה עליו אווירה של איכותיות ויוקרה, דבר שלא היה בבניין שלכם שנים, מאז נבנה.

למה חשוב לשדרג את מראה הבניין? 

מראה הבניין חשוב מאוד לערך הדירות במקום. נכון, לא מדובר בעוד מאות אלפים כשנבוא למכור את הדירה שלנו אך ייפוי הכניסה ונראות הבניין יוכלו לתת ערך המוסף לבניין שלכם וכאשר תרצו למכור את הדירה שלכם בבניין זה, קלות המכירה תהיה אחרת מאשר מכירה של בית מבניין מוזנח.

לפעמים דברים ממש פשוטים כמו קירוי או הצללה מבחוץ (כפי שמוצג בלינק הזה), יכולים לעשות את השינוי הגדול שאתם כה מייחלים לו. כל מה שצריך כדי להרים את ערכו של בניין מוזנח וישן הם כמה רהיטי נוי שיוצבו בכניסה לבניין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
אנשים מסורתיים, דתיים, חרדיים אשר מעוניינים לטייל בחו"ל, צריכים לקחת בחשבון בארגון שלהם הרבה פרמטרים...
קרא עוד »
יול 24, 2019
מה היתרונות בחתונה קטנה?
ההחלטה על חתונה היא אולי ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו בחייכם. חתונה היא למעשה ההחלטה לחיות עם אותו בן...
קרא עוד »
אוק 20, 2018
כל הסיבות לוותר על הסם
הכול מתחיל בהפעלה של מסלול העונג במוח. משם הדבר מתחיל להתפתח לכיוונים מאוד לא רצויים. להתנהגות...
קרא עוד »
יונ 16, 2019