רנטה השכרת רכב

לרנטה יש יותר מ-15,000 מכוניות בצי שלה, מה שאומר שתמיד יש רכבים חדשים לבחירה. רנטה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סוגים שונים של מכוניות לרבות דגמים יוקרתיים, ספורטיביים וידידותיים למשפחות. . 0% דמי השכרת רכב רנטה אף פעם לא גובה מלקוחות עמלה כשהם שוכרים רכב. . 

לחברה יש גם רשת גדולה של מיקומי שותפים ברחבי העולם והיא מתרחבת במהירות. לקוחות יכולים להשתמש באתר האינטרנט של רנטה כדי למצוא את המיקום הקרוב ביותר או להתקשר לצוות שירות הלקוחות שלהם לקבלת סיוע. .

המטרה העיקרית של החברה הייתה לספק לנוסעים דרך קלה לשכור רכב ולקבל את העסקאות הטובות ביותר. הם רצו להיות מסוגלים להציע אפשרויות תחבורה בעלות נמוכה ונוחות לנוסעים שאולי לא יוכלו להרשות לעצמם צורות תחבורה אחרות. רנטה היא אפליקציית השכרת רכב המאפשרת לשכור מכוניות ממיקום מקומי. היא מציעה את המחירים הזולים ביותר והיא זמינה ביותר מ-200 מדינות.

רנטה קיימת מאז 2010 וצמחה לאחת מאפליקציות השכרת הרכב המובילות בעולם. הם גם הציגו תכונות חדשות שהופכות את השכרת רכב לקלה יותר מאי פעם, כולל:

– הזמנה מקוונת

– ביטוח רכב

– קו שירות לקוחות 24/7

השכרת רכב הוא שירות פופולרי המציע השכרת רכב באזורים שונים. רנטה (בקרו באתר renta-car.co.ilהיא אחת החברות הפופולריות ביותר שמציעות שירות זה. . החברה השכירה יותר מ-1,500 מכוניות בתשעת החודשים האחרונים. אנשים רבים השוכרים רכב מעדיפים להישאר קרוב ליעדם ולהחזיר את הרכב במהירות במקום לנהוג בעצמם. רנטה החלה שירות השכרת רכב מתוך כוונה להקל על לקוחותיה. מדיניות ההחזרה מעניקה לשוכרים שלוש שעות או 800 קילומטרים להשלמת ההשכרה ולהחזיר את הרכב, המוקדם מביניהם. החברה אף מציעה הגבלת שעה וק"מ מורחבת, המאפשרת לשוכרים 24 שעות או 1,600 ק"מ להחזיר את הרכב.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מלון קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי תל אביב הוא אחד המלונות היוקרתיים בעולם. יש לו מוניטין בזכות היוקרה והנוחות שלו. מלון קמפינסקי תל אביב הוקם בשנת 1921 על ידי

קרא עוד»

זר פרחים לראש – תיראו במיטבך

כתר פרחים הוא כיסוי ראש העשוי מפרחים ועלים. הם לובשים בדרך כלל לאירועים מיוחדים כמו חתונות או פסטיבלים. כלה יכולה לענוד זר פרחים לראש כדי

קרא עוד»