קריאה בכף יד – האמת המלאה

אנשים רבים חולמים לדעת יותר על האופי והאישיות שלהם. כמובן שכל אדם מכיר את עצמו ואישיותו היטב, אך לקבל אבחנה ואפיון מדויק מפי אדם זר שאינו מכיר את אותו אדם זה תמיד מסקרן ומרתק. לרוב, אותם אנשים מעדיפים לפנות לאנשי מקצוע שונים לצורך אבחון האישיות כדי לקבל עזרה בנושאים אישיים, משפחתיים, כלכליים ואף רפואיים.

ישנם פעמים רבות שאנשים נתקלים בצומת דרכים בחיים, ואינם יודעים כיצד לנהוג ומה לעשות כדי להמשיך בחיים כמו שצריך או לפתור את הבעיה שנוצרה ביום בהיר אחד. השיטות לאבחון אופיו ואישיותו של אדם הן רבות, ורובן אינן מדעיות. בין השיטות ניתן למצוא את הנומרולוגיה, אסטרולוגיה, קלפי טארוט וקריאה בכף היד.

תורת כף היד מיוחסת לדרך בה ניתן לגלות את אופיו של האדם, ואף את עתידו, על פי התעמקות ואבחנה בקווי המתאר השונים שנמצאים על כף ידו. כשם שלכל אדם יש טביעות אצבע ייחודיות, כך גם כל מבנה כף היד שונה מאדם לאדם.

מאפייני האישיות על פי קווי כף היד

קוראי כף יד מאמינים שניתן לאבחן כל אדם ולצפות את עתידו על פי קריאה, אבחנה והעמקה בקווי המתאר המרכזיים שנמצאים בכף ידו. על פיהם לכל כף יד יש ארבעה קווים שונים:

קו החיים – זהו קו בכף היד המסמל את דרך החיים וכל האירועים שקרו ויקרו לאותו אדם במהלך הזמן. אורכו של קו החיים מלמד על איכות החיים שהוא חי. קו זה נמצא מצד שמאל של יד שמאל, ומצד ימין בכף יד ימין, וממשיך לכיוון שורש כף היד.

קו הראש – קו זה מסמל את האינטליגנציה, הגיון, מנטליות ובריאות המחשבה שיש לאדם. הקו מתחיל מאותה נקודה של קו החיים וממשיך בקו אופקי לאורך כף היד.

קו הלב – קו הלב מסמל אצל כל אדם את הרגש והבריאות הגופנית שלו. הקו מתחיל מתחת לאצבע האמצעית של כף היד.

קו הבריאות – קו המסמל את הבריאות של האדם. אם הקו חלש או שאינו מופיע כלל, זה מסמל על הבריאות הטובה שיש לאותו אדם.

למידע נוסף אודות קריאה בכף יד היכנסו לאתר https://www.ramis-numerology.com/.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מורה פרטי ללשון

אמנם השפה העברית היא שפת אם של אנשים רבים אבל זה עדיין לא אומר שיודעים אותה כמו שצריך. הדבר מפריע בעיקר לתלמידים במסגרת בית הספר

קרא עוד»