הבת מצווש מתקרב?? אטרקציות מעניינות לאירוע

אירוע בת המצווה כולל כמה וכמה נותני שירות שיוצרים את האווירה ומשלימים את החוויה שלכם ושל כל האורחים. אחת הבחירות המשמעותיות היא האטרקציה של האירוע. יש כיום כל הרבה סוגים של הפעלות ואטרקציות שעשויות להפיח רוח חיים במסיבת בת המצווה, ולהפוך אותה לנעימה במיוחד ולבלתי נשכחת. אז בואו וקבלו רעיונות מוצלחים לאטרקציה מוצלחת לבת מצווה.

אילו אטרקציות עשויות להתאים לבת מצווש?

  • סדנאות – בבת מצווה יכול להיות מתאים להפעיל סדנאות. אילו עשויות להיות סדנאות בהנחיה מקצועית בתחומי אומנות שונים. יצירת תכשיט, הכנת מאכל מעוצב וכן הלאה. הסדנה כמובן צריכה להתאים לתחומי העניין של בת המצווה ובנות גילה. כך שהסדנה תעורר עניין ותזמין את כל האורחים לעמדת המפעיל ולהשתתפות פעילה בסדנה.
  • דוכני מזון – אין כמו דוכני מזון לבת מצווה. כמה נחמד לגשת לדוכן המעוצב ולקבל את הצלחת המלאה או את המשקה הנבחר. הדוכן יוצר עניין ומאפשר להגיש את המאכל הטרי, את המשקה החם או המוקצף.
  • שולחנות משחק – בכל בת מצווה ניתן להציב שולחנות משחק שיעוררו עניין בקרב האורחים. את שולחנות המשחק ניתן לשכור ולבחור מגוון שלחנות בהתאם לתחומי העניין של האורחים.
  • בר ממתקים – כמה מתאים לעצב בר ממתקים לבת המצווה. הבר הזה מהווה נקודת עניין מרכזית באירוע, והוא מושך את כל האורחים לזירה. הבר יכול לכלול מפל שוקולד וכן עיצובים מדליקים של ממתקים מסוגים שונים.
  • משחקי קצב – אם אתם רוצים להכניס לאירוע הרבה קצב ושמחה, אם חשוב לכם ליצור עניין והרבה אווירה, משחקי קצב עשויים להיות מענה מוצלח. האירוע יהיה תוסס וחגיגי במיוחד לשביעות רצונה של הכלה.
  • מתקנים מתנפחים – כמה נחמד לקפוץ וליהנות ממתנפחים מתאימים לגיל. ניתן לשכור מתנפחים בגדלים שונים וברמות אתגר מתאימות לגיל היעד. אירוע בת מצווה עשוי להיות מוצלח מאוד אם מתקן מתנפח אטרקטיבי ומושך.
  • תקליטן – ומה עם המוסיקה? כאשר יש מוסיקה קצבית שמנעימה את האווירה המועדון  לבת המצווה לובש חג והאווירה תוססת ונעימה במיוחד.

יש כל כך הרבה אפשרויות – ואתם תבחרו את מה שנכון ומתאים לכם. זו הדרך שלכם להנאה מושלמת!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»