אין צורך בניסיון – קריינות לפרסומות

אין צורך בניסיון - קריינות לפרסומות

חשבתם פעם מי עומד מאחורי הפרסומות? מי מקריין ומקריא את כל הטקסטים הקלילים, המהירים, הקליטים, המשכנעים או אולי המעצבנים… או כל הגדרה אחרת שיש לכם על קריינות לפרסומות מן הסוג הזה?

כשהייתי קטנה סברתי לתומי כי מי שמקריא את כל אותם הפרסומים הם בעלי העסקים שמפרסמים את העסק שלהם. הם מצלצלים לרדיו ואומרים את כל מה שיש להם לומר על העסק שלהם או על המוצר שהם רוצים לשווק, הם מוקלטים וזהו תשדיר הפרסומת שלהם.

בהמשך כאשר שמעתי לעיתים את אותו קריין מקריא לכמה בתי עסק או מפרסם כמה מוצרים, חשבתי שככל הנראה שדרני הרדיו או העובדים ברשתות הרדיו הם אלו שמקבלים את הטקסטים ומקריאים אותם עבור המפרסמים.

אז האמת שכאן כבר יש משהו שנפגש עם המציאות כי יש בהחלט מושג כזה להזמין את שירותי הקריינות דרך הרדיו.

אך למעשה כל אחד יכול להיות קריין פרסומות.

קריינות לפרסומות – כל אחד יכול?

הצבנו קביעה על פיה כל מי שמעוניין להפוך לקריין יכול לעשות זאת. אך בשטח אנחנו יודעים שלא כל אחד הוא באמת מצליח לקריין בקול ברור, בקול חד, בקול צלול, ללא גמגומים או טעויות.

אז איך וכיצד אפשר בכל זאת לשפר את הקול, לשפר את הדיבור ולהפוך לקריין מקצועי?

בדיוק לשם כך אנחנו כאן!

אנחנו מציעים לכל המעוניין להפוך לקריין מקצועי באמצעות קורס קריינות, כאשר אנחנו מעניקים הרבה ידע, כלים רבים וטיפים לאין ספור אשר עשויים להפוך את הקול למקצוע. גם אם נדמה היה לכם כי אתם לגמרי לא קשורים לתחום הזה של הקריינות, תוכלו לגלות כי עם הכלים שתקבלו אצלנו תוכלו בכל זאת להגשים חלומות אותם אפילו לא העזתם לחלום…

עבודה מעשית ותרגול בדרך ליעד

הסוד טמון בשינון הכללים ובעבודה מעשית בשטח. אנשים שרוצים להצליח, מבצעים את כל התרגילים, מכינים את כל שיעורי הבית בלי להתחכם, הנם משננים, מתנסחים, מקריינים שוב ושוב  עד שהם בהחלט מצליחים לדובב כמו שצריך ולקריין היטב.

הקריינות מתאימה לכל אחד בכל גיל ואין כל צורך בניסיון קודם!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חופשה קטנה אחרי החגים עם הילדים
אומרים שאנחנו בישראל חיים מחג לחג, ומאחרי חג לאחרי חג. מין מצב כזה. אנחנו מתכננים כל הזמן מה לעשות...
קרא עוד »
אוק 26, 2018
Home moving
The first step in the process of home moving is to decide on the type of service that you want. You should also do some research to find out if there are any regulations that you need...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
למה כדאי ללכת לסדנת סטיילינג?
בשנים האחרונות, רבים בוחרים להגיע אל סדנאות מסוגים שונים, כשהמטרה היא ברורה: ללמוד תחום מעניין בפרק...
קרא עוד »
יונ 02, 2019