3 סיבות לרכוש ביטקוין

3 סיבות לרכוש ביטקוין

הביטקוין הינו המטבע הדיגיטלי המוכר ביותר כיום וגם הנפוץ ביותר בשימוש בקרב כלל האוכלוסייה. הסיבות לכך נעוצות עוד בשנת 2008 כאשר יוסד הביטקוין ובמשך השנים שאחר כך שפרץ לאט לאט לתודעת הציבור הרחב ועד לשנים האחרונות בהם תפס תאוצה רבה. לאחר שהגיע ערך הביטקוין לשיא של כמעט כ- 20 אלף דולר, חווה הביטקוין עליות וירידות בערכו באופן תכוף. מומחים רבים למטבעות דיגיטליים טוענים את הביטקוין לכתר המטבעות הדיגיטליים וממליצים לרכוש ולהחזיק בו כהשקעה משתלמת, במאמר הבא אציג בפניכם שלוש סיבות עיקריות לרכוש ביטקוין.

הביטקוין כבר נמצא בשימוש נרחב

מכיוון שהביטקוין הינו פורץ הדרך של המטבעות הדיגיטליים הוא הספיק להגיע לכל רחבי תבל. היום עסקים רבים מקבלים את הביטקוין כאמצעי תשלום לכל דבר ובדרך זו כבר החל בתהליך החלפת המזומן במטבעות דיגיטליים אותו צופים מומחי מטבעות דיגיטליים רבים. מכיוון שהביטקוין כבר נמצא בשימוש ראו באתר Bits of Gold, יש לו יתרון גדול על פני המטבעות הדיגיטליים המתחרים כמטבע שיזקה להחליף במידה מסוימת את המזומן. במדינות בהם המטבע חלש ולא יציב כמו מדינות עולם שלישי, אזרחים בוחרים להחזיק בביטקוין דווקא לצורך שמירה על ערכו של הונם מפני שבעוד שערכו של הביטקוין תנודתי מאוד אך הינו מטבע שניתן להמיר למטבעות פיזיים רבים אחרים בעולם.

בגלל הפוטנציאל

נכון לרגע כתיבת שורות אלו ערכו של מטבע ביטקוין אחד מסתכם בכמה אלפי דולרים. לצורך ההסבר, כאשר מייסד הביטקוין יצר אותו הוא קבע שלעולם לא יהיו יותר מ21 מיליון ביטקוינים. היום שווי הכסף המזומן בכל רחבי העולם מוערך ב-8 טריליון דולר. במידה והביטקוין יצליח להחליף רק עשרה אחוזים משוק הכסף המזומן, שוויו של ביטקוין אחד עשוי להגיע לערך של למעלה מארבעים אלף דולרים.

> קראו על תהליך כריית הביטקוין בלינק https://blog.bitsofgold.co.il/bitcoin-mining

כי הביטקוין מקבל הכרה ממסדית

מדינות רבות כמו סין, יפן וקנדה מתחילות להכניס חקיקה ולהתייחס כלפי הביטקוין. עובדה זו מראה שהביטקוין נכנס ומשנה את פני הכלכלה בצורה שלא ניתן להתעלם ממנה. גם בישראל (ראו באתר ביטס אוף גולד) לאחרונה החלו להכניס רגולציה, בעיקר בנושא מיסוי בעת העברות ביטקוין מאדם לאדם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיער בישראל – דגשים חשובים
חושבים לעבור השתלת שיער בארץ ותוהים מהם הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לקחת בחשבון? ובכן, עליכם...
קרא עוד »
יול 11, 2021
יוצאים למסע המטבח בחוץ: המדריך החיוני
ככל שהעולם נווט לעבר אורח חיים פתוח יותר וכולל טבע, מטבחי חוץ קמו כגן עדן המשלב אמנות קולינרית עם...
קרא עוד »
ספט 12, 2023
10 טיפים איך לעצב לעצמך את הציפורניים
קני חומרים מתאימים אין ספק כי המפתח בשביל לעצב לעצמך את הציפורניים מתחיל קודם כל מהחומרים שבהם את...
קרא עוד »
ינו 07, 2019