טיפים לכתיבת קו"ח

מיהו אדם טל?

כל אדם יודע שעל מנת להתקבל לעבודה כזו או אחרת, עליו לכתוב את קורות החיים שלו בצורה הטובה, האיכותית והמוצלחת ביותר. בסופו של דבר, קורות החיים הם כרטיס הביקור של האדם והם אלה שיגרמו למעסיק לבחור לזמן אותו לראיון עבור משרת דרושים במרכז שבה הוא חפץ או שלא לזמן אותו. לכן, כאשר כותבים את קורות החיים, חשוב מאוד לכתוב אותם בהתאם לכללים של כתיבת קורות חיים. אם אתה חדש בחיפוש משרדות וכתיבת קורות חיים הנדרשות לצורך תהליך חיפוש עבודה או אם אתה חש שלא חוזרים אליך לאחר שאתה שולח קורות חיים, כדאי מאוד שתלמד את כל מה שצריך אודות כתיבת קורות חיים באופן איכותי.

מדוע לא חוזרים אליך ממקומות עבודה?

לא מעט אנשים מחפשים אחר עבודה שתענה על כל הדרישות שלהם, הציפיות שלהם והחלומות שלהם. אותם אנשים לא פעם מגלים משרות איכותיות כאלה ואחרות, אשר הם מעוניינים להגיש את המועמדות שלהם אליהן.  הגשת מועמדות למשרת דרושים כזו או אחרת, כרוכה בשלב הראשון בהגשת קורות חיים למקום העבודה. קורות החיים הם בעצם מסמך אשר מכיל את כל הפרטים הנחוצים על האדם, על תחום הלימודים שלו, על כמות שנות הלימוד, על ניסיונו התעסוקתי במידה וקיים ועוד. קורות החיים של האדם חייבים להיות מנוסחים בצורה הטובה ביותר ובהתאם לכללים. לא פעם, האדם יכול להיות בעל רזומה מרשים מאוד ועדיין, הוא איננו יקבל פניות ממקומות עבודה אשר אליהם שלח קורות חיים. הסיבה לכך כרוכה בכך שקורות החיים שלו אינם כתובים בצורה איכותית או בהתאם לכללים.

טיפים לכתיבת קורות חיים

אם אתם מעוניינים שיחזרו אליכם ממקומות עבודה אשר בהם אתם מעוניינים, כדאי מאוד שתכתבו את קורות החיים שלכם בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד שתמצאו מסמך אשר מכיל את המבנה של קורות חיים לדוגמא, על מנת שתוכלו להשליך את המבנה הזה על קורות החיים שלכם ולכתוב אותם בהתאם. שנית, עליכם ללמוד כיצד להציג את היתרונות שבכם על פני אחרים ולא רק את הפרטים הטכניים השונים בצורה יבשה ולא מספיק אטרקטיבית. כמו כן, יש לנסח את קורות החיים בצורה הקריאה והברורה ביותר, ללא שגיאות או העדר סימני פיסוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנת כתיבה יוצרת למתחילים – מה חשוב לדעת לפני שנרשמים?
סדנת כתיבה יוצרת למתחילים היא הצעד הראשון שאתם יכולים לעשות כדי לקדם את עצמכם בעולם הכתיבה. בסדנה הזו...
קרא עוד »
אפר 25, 2022
שידת כוורת עם או בלי גלגלים
היום רוב האנשים נוטים להשקיע לא מעט מחשבה בעיצוב הבית שלהם. הדבר מתבטא בכל אספקט אפשרי, החל מתכנון...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
פתיחת הסודות של תכנון אירועים: 5-8 תובנות נסתרות לשליטה באירועים מוצלחים
בתחום תכנון האירועים, הדרך להצלחה רצופה לרוב בתובנות ואסטרטגיות נסתרות שיכולות להפוך את האירועים...
קרא עוד »
ספט 27, 2023