טכניקות הדפסה פופולריות – הדפסה על חולצות

ישנן מגוון שיטות להדפסה על חולצות, חלקן יקרות יותר וחלקן פחות, חלקן מחזיקות מעמד לאורך יותר זמן ולהיפך. לפניכם סקירה של מגוון טכניקות ההדפסה הפופולריות על חולצות שעשויות להתאים גם לפריטים נוספים.

הדפסת פלוק\פלקס

מדובר בשיטת הדפסה איכותית מאוד שנחשבת לאחת שלא דוהה, נסדקת או מתקלפת לאורך זמן כאשר הצבעים שבהדפס נשארים ברורים לטווח זמן ארוך. בשיטת הדפסה זו עושים שימוש בכמה סוגי חומרים שונים, פלוק (חומר קטיפתי שההדפס בולט מעל הבד), פלקס (חומר שיוצר מראה שטוח, תחושה חלקה ומראה בוהק) וסוגי חומרים נוספים כמו חומרים זוהרים ועוד. בשיטת ההדפסה הזו ניתן להשתמש בגרפיקה עם צבעים מופרדים בלבד.

הדפסה דיגיטלית

שיטת ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת לנו למעשה להדפיס כל עיצוב ואין כל הגבלה על מספר הצבעים או המורכבות של העיצוב כאשר יש הבדל בשימוש בשיטה לצורך הדפסה על חולצות בהירות או כהות. הדפסה שמתאימה לבדים לבנים או בהירים עושה שימוש בהזרקת דיו על נייר מיוחד ומשתמשים בייצור חום ולחץ גבוהים על מנת שאלו יתחברו אל הבד. מדובר בשיטת הדפסה איכותית שלא מתקלפת, נסדקת או דוהה. הדפסה על חולצות כהות עושה שימוש גם כן בהזרקת דיו על בי נייר מיוחד אף הפעם מקלפים אל החומר המודפס ובאמצעות חום ולחץ גבוהים מעבירים את ההדפס אל החולצות. הדפסה על חולצות כהות נחשבת לפחות עמידה מאשר הדפסה על חולצות בהירות.

הדפסת פלסטיסול עם נייר טרנספר

פלסטיסול הינו סוג של דיו אשר משמש לדפוס משי. בעזרת הדפסת פלסטיסול על נייר טרנספר, בדומה להדפסה הדיגיטלית על חולצות בהירות עושים שימוש בחום ולחץ גבוהים על מנת להעביר את הצבע מהנייר אל החולצה או למעשה כל פריט עשוי בד אחר. שיטת הדפסה זו נחשבת למאוד איכותית שמחזיקה מעמד למשך זמן רב וכיוצא מכך איננה דוהה או מתקלפת.

הדפסת קריסטלים

הדפסה של קריסטלים, חרוזים ואבנים על חולצות עושה שימוש גם כן בנייר טרנספר. את העיצוב עושים באמצעות הדבקת החומרים על נייר טרנספר ייעודי כאשר לאחר מכן, באמצעות לחץ וחום גבוה מעבירים את האבנים, הקריסטלים או החרוזים אל החולצות ומקבלים את העיצוב הסופי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»