רעיונות לעיצוב חולצה לסוף מסלול

רעיונות לעיצוב חולצה לסוף מסלול

הבגדים שאנחנו לובשים הם באופן ראשוני כאלה אשר עונים על הצורך לכסות באופן יותר צנוע את הגוף כאשר מסתובבים ברבים. ככל שהזמן עבר לו והייצור של הבגדים הפך להיות תעשייתי ובסוגים רבים, כך הפך הבגד להיות דבר שאותו לובשים גם על מנת להביע את העצמי על ידי בחירה ולבישה של הבגדים המתאימים. מה לובשים כשאר רוצים להזמין חולצות מודפסות עבור סו מסלול? הרוב המכריע של המזמינים הם כאלה שעושים זאת עבור חיילים, אבל כגודל המבחר של סוגי המסלולים כך גם קיימות אפשרויות של יצירת הדפסים מאוד מעניינים ומאוד משעשעים. מה בוחרים? הנה כמה פרטים שיסייעו לכל המתלבטים.

מה רושמים על החולצה

אחת מן ההתלבטויות לגבי רכישה של חולצות טי אשר מיועדות עבור סוף מסלול היא לגבי הכיתוב שבו מבצעי שימוש. יכולים באופן די ברור לבחור את השם של החברה או את השם של היחידה, עם הסמל או בלעדיו, אבל מה כותבים לצד כל זאת?

יש כאלה אשר בוחרים הדפסת חולצות עם כיתוב גנרי, כמו "סוף מסלול מרץ 15" או "סוף מסלול רווקות", אבל  אופן די בולט תמיד מחפשים אחר סוג של הלצה, כדי שהכיתוב לא יהיה משעמם, בליווי של תמונה שמעידה על אותה בדיחה שצריכה להיות כמה שיותר שנונה. הדבר תלוי במסלול שאותו מסיימים, כי יש לא מעט מסלולים באלו החיים, ובהתאם לכך, מחפשים במקום שבו מדפיסים רעיונות קיימים שאותם משדרגים ומתאימים או רעיונות מקוריים לחלוטין, במידה והמוח מאוד יצירתי.

לא מוותרים על האיכות

מה עוד צריכים לדעת מלבד העובדה שרוצים מאוד ליצור חולצות סוף מסלול מקוריות לכל החבר'ה שסיימו אותו בהצלחה? כי קודם כל קיימים כל מיני סוגים של חולצות, החל מחולצות טי קצרות, חולצות טי ארוכות, חולצות דריי פיט למתאמנים ואפילו גופיות. כדאי להתעמק בסוגים השונים על מנת לבחור את הסוג הנכון שעליו עושי את ההדפסה, כמו הדפסה על חולצות ספורט דרייפיט, לצד בחירה של חולצות איכותיות מן החומרים הכי טובים לשימוש רב שנים בחולצה שתעבור הרבה מאוד תהפוכות כפי שקורה כל הזמן באופן די טבעי בחיים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להישאר אותנטי מול טלפרומפטר?
אתם נעמדים זקופים, יציבים, מסדרים את החליפה ו... אקשן. הטקסט שלפניכם מקל עליכם את העבודה, הדברים נאמרים...
קרא עוד »
אוק 10, 2021
כיום כל אחד כתב – כך תעשו את זה נכון
שלבים חיוניים לתהליך הכתיבה כתיבת עבודה אקדמית יכולה להיעשות שלב אחר שלב, בדקו באתר זה. אם אתה מתחיל,...
קרא עוד »
מרץ 26, 2020
מה עדיף? QA ידני או פיתוח אוטומציה?
התהליך של איתור באגים בפיתוח תוכנה יכול להתבצע עם QA ידני או פיתוח אוטומציה. כיום הפרקטיקה המקובלת היא...
קרא עוד »
אוק 20, 2021