כמה עולה קלנועית?

קשישים הם אחת מקבוצות הגיל הצומחות ביותר בעולם. עם הזדקנות האוכלוסייה, עולה הצורך בשירותים ומוצרים ידידותיים יותר לאנשים קשישים כדי שיוכלו להמשיך לחיות את חייהם בצורה מלאה ונוחה, ללא כל השפעה ומגבלה התלויה בגיל, בריאות וכו’. אפשר לומר כי ככל שהעולם מתקדם יותר מבחינה טכנולוגית, קל יותר למצוא שירותים ופתרונות המיועדים במיוחד לבני הגיל השלישי. כך למשל קיים פתרון יעיל ונוח עבור קשישים שמתקשים בניידות עצמאית, כמו נסיעה בקלנועית איכותית ונוחה שמצליחה בקלות לשפר להם את איכות החיים.

מה ההבדל בין כיסא גלגלים לקלנועית?

אנשים קשישים שמתקשים בהליכה נעזרים לרוב בכיסא גלגלים כדי להתנייד ממקום למקום, אך בנוסף לאמצעי ניידות כזה ישנה גם קלנועית שמעניקה לקשישים ובעלי מוגבלויות את האפשרות להתנייד בצורה רחבה ונוחה הרבה יותר. הקלנועית מונעת באמצעות סוללה חשמלית ייעודית, כך שהניווט והנסיעה אינם דורשים מאמץ. למרות שישנם כסאות גלגלים חשמליים, הנסיעה בקלנועית היא הרבה יותר פרקטית ונוחה הודות למבנה הייעודי שלה.

קלנועיות משמשות לרוב כאמצעי תחבורה במקומות פתוחים מחוץ לבית, בעוד שכיסאות גלגלים משמשים בעיקר בניידות בבית, בתי חולים ובתי אבות. נסיעה בקלנועית יכולה לשמש גם במקומות אחרים כמו משרדים, קניונים או אפילו מקומות ציבוריים פתוחים או סגורים כמו שדות תעופה, מרכזי קניות ועוד.

מה העלות של קלנועית?

בדומה לכיסאות גלגלים, גם בקטגוריית הקלנועיות יש סוגים ודגמים שונים ומגוונים – ולכן העלויות של כלי תחבורה כאלו אינן קבועות ומשתנות בהתאם ויש גם קלנועיות יד שנייה. כדי לדעת כמה עולה קלנועית יש לבחור את סוג הקלנועית המתאים לכל קשיש/בעל מוגבלות, כיוון שלכל אחד מהסוגים יש את המאפיינים הייחודיים לו כמו אפשרות קיפול, קלנועית זוגית, קלנועית מקורה ועוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגשי אירוח בתל אביב או אירוע במסעדה בת"א? מה כדאי
אין ספק כי תל אביב נחשבת לאחת הערים השוקקות והחיות ביותר בארץ. היא מלאה בסטודנטים, צעירים, זוגות...
קרא עוד »
אוק 14, 2018
לוח מחיק אישי
לוח מחיק אישי הוא מקום שבו אתה יכול לשים את ההערות או הרעיונות שלך. זה כמו מיני-משרד למחשבות ולרעיונות...
קרא עוד »
ינו 24, 2023
שואבי אבק המופעלים באמצעות סוללה: 12 שיקולים מרכזיים
כאשר בוחנים רכישה של שואב אבק מבית קרשר סטור המופעל באמצעות סוללות, הבנת היתרונות והחסרונות היא...
קרא עוד »
יול 24, 2023