עד כמה יעילה שיטת המסת שומן בקור?

אין ספק כי אחת התופעות המטרידות ביותר הקיימות היום בעולם המערבי, היא השמנת יתר. אנשים רבים סובלים מהתופעה, ללא שום קשר למין או לגיל שלהם. ישנם ילדים הסובלים מהשמנת יתר, אשר גדלים להיות מבוגרים הממשיכים לסבול מאותה התופעה. אומנם נכון כי תזונה נכונה ושילוב של פעילות גופנית יכולים לסייע, אך ישנם אנשים שתהליך ההרזייה קשה להם יותר מאשר לאנשים אחרים. כמו כן, ישנם מצבורי שומן בגוף, שפשוט לא מוכנים לעזוב, דבר שגורם לא פעם לתחושות קשות של תסכול וייאוש. אחת השיטות הטובות והיעילות ביותר להתמודד עם התופעה, היא המסת שומן בקור כמו שאיבת שומן בירכיים בשיטה שאינה פולשנית. מדובר על שיטה לא חודרנית, דבר שיכול להתאים לכל מי שמעוניין להיפטר מהשומן המיותר, ללא הצורך לשכב מתחת לסכין המנתחים. ישנם אנשים שחוששים מאוד מהרדמה כללית ומהצורך להחלים אחרי ניתוח, לכן שיטה זו יכולה להתאים עבורם בצורה מושלמת.

כל מה שחשוב לדעת לגבי שיטת המסת שומן בקור

הקפאת שומן בקור נחשבת לאחת השיטות החדשות והמשוכללות ביותר הקיימות היום בתחום. מדובר על טכנולוגיה חדשה המאפשרת לכל אחד ליהנות מהצרת היקפים, ללא שום צורך בניתוח או בהליך פולשני כלשהו. השיטה מאפשרת לשפר את הנראות הכללית של הגוף ולהוביל לירידה משמעותית של 8 ס"מ בהיקפים, ואף יותר מכך. ניתן לראות תוצאות כבר אחרי 6 שבועות, אך תוצאות מהותיות יותר יגיעו לאחר 3 חודשי טיפולים רציפים. היתרון המרכזי של השיטה הוא היכולת שלה להגיע לתוצאות, ללא צורך בניתוח, הרדמה כללית או זמן החלמה מיוחד. כל טיפול אורך כשעה, והוא מתבצע בתא מיוחד במרפאה ייעודית של ד"ר רונן גלזינגר. הרעיון הכללי הוא להקפיא את השומן ולאפשר למערכת הלימפה לסלק אותו מהמערכת, דבר שיוביל להצרת היקפים. הטיפול יכול להתאים לכל מי שסובל ממצבורי שומן עקשניים באזור הבטן, הירכיים, הזרועות והמותניים. ניתן לבצע טיפול אחת ל – 3 שבועות, כאשר בכל טיפול ניתן לעבוד על 3 חלקי גוף לכל היותר.

לסיכום, שיטת המסת שומן בקור נחשבת ליעילה ובטיחותית ביותר. השיטה מתאימה לכל מי שמעוניין להדק היקפים ללא צורך בניתוח, חתכים או זמן החלמה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»