איך תתאימי את בגד הים למבנה גופך?

איך תתאימי את בגד הים

במדינה שטופת שמש כמו שלנו, אי אפשר להפריד בין המילים: "קיץ" ו"ים",  ומכאן שאחת המשימות של הקיץ היא למצוא לעצמנו בגד ים שמתאים למבנה הגוף שלנו.

בגד ים אידיאלי יהיה בגד ים שיראה טוב עלינו. כדי לסייע בבחירה החשובה ריכזנו מספר הסברים שיסייעו בהגעה אל היעד,. הסברים אלו יאפשרו לכל אחת לדעת כיצד לבחור את בגד הים שמתאים לה לפי מבנה גופה.

התאימי את בגד הים לגופך – מספר טיפים

  • בעלות חזה גדול – לבעלות חזה גדול תתאים חזייה עם כתפיות עבות או חזייה בקשירת קולר. במידה שבקיני הוא הבחירה, רצוי לבחור בחלק עליון שמגיע עם ברזלים שיספקו תמיכה. אם הבחירה היא בבגד ים שלם, רצוי לבחור בגזרת וי שגורמת לחזה להיראות יותר קטן. גם בגד ים בגזרת מעטפה ייצור אשליה של אורך ואיזון באזור החזה.
  • בעלות חזה קטן – לבעלות חזה קטן יתאימו חזיית משולשים, חזיית פוש אפ וחזיית קולר שמגיעה עם כתפיות דקות. במידה שבוחרים שבחזייה מרופדת, יש לבדוק שלא נוצר רווח גדול מדי בין החזייה ובין החזה. גם בגדי ים עם הדפסה וחזיות עם כיווצים ייצרו אשליה של חזה גדול יותר.
  • מבנה גוף מלא – לבעלות מבנה גוף מלא רצוי לבחור בבגדי ים לנשים מלאות בגוון בהיר (כן, במקרה של בגד ים ההיפך הוא הנכון ולא כדאי לבחור בצבע שחור). עבור נשים בגילאים מבוגרים יותר, רצוי לבחור בבגד ים שלם. בחלק מהמקרים יהיה כדאי לבוחר בביקיני שחלקו התחתון בגובה ממוצע או לבחור בטנקיני שהוא שילוב בין גופייה ותחתונים.
  • מבנה גוף קצר – לבעלות מבנה גוף קצר, יתאים בגד ים בצבע אחיד. רצוי לבחור בגד ים ביקיני שמכיל כתפיות משום שהוא ייצור אשליה של מראה ארוך יותר.
  • מבנה גוף ארוך – לבעלות מבנה גוף ארוך, יתאים מאוד בגד ים סטרפלס משום שהוא יוצר אשליה של גוף קצר יותר.
  • בעלות בטן רפויה  – לבעלות בטן רפויה יתאים בגד ים שלם שמכיל בטנה פנימית. כמו כן, כדאי לבחור בגוון אחיד. רצוי להימנע מבגדי ים שמכילים הדפסים או כיווצים על הבטן.

בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרון במעצור חניה וסקירה על סוגי מעצורי חניה
מי שמחנה את מכוניתו במקום קבוע, ליד הבית או בתוך חניון, במקום העבודה ובשאר חניות מוסדרות - אינו תמיד...
קרא עוד »
מרץ 28, 2019
מתנות מקוריות למורות
הקיץ כבר כאן, מה שאומר ששנת הלימודים נגמרה. מלבד העובדה שהילדים יוצאים לחופשה ואנחנו צריכים לדאוג להם...
קרא עוד »
יול 02, 2020
משקולות 
הרמת משקולות היא לא רק להרים משקולות ולהתחזק. זה גם כרוך בהרבה אסטרטגיה, טקטיקות, מיומנות ותרגול. למי...
קרא עוד »
אוג 23, 2022