איך תתאימי את בגד הים למבנה גופך?

איך תתאימי את בגד הים

במדינה שטופת שמש כמו שלנו, אי אפשר להפריד בין המילים: "קיץ" ו"ים",  ומכאן שאחת המשימות של הקיץ היא למצוא לעצמנו בגד ים שמתאים למבנה הגוף שלנו.

בגד ים אידיאלי יהיה בגד ים שיראה טוב עלינו. כדי לסייע בבחירה החשובה ריכזנו מספר הסברים שיסייעו בהגעה אל היעד,. הסברים אלו יאפשרו לכל אחת לדעת כיצד לבחור את בגד הים שמתאים לה לפי מבנה גופה.

התאימי את בגד הים לגופך – מספר טיפים

  • בעלות חזה גדול – לבעלות חזה גדול תתאים חזייה עם כתפיות עבות או חזייה בקשירת קולר. במידה שבקיני הוא הבחירה, רצוי לבחור בחלק עליון שמגיע עם ברזלים שיספקו תמיכה. אם הבחירה היא בבגד ים שלם, רצוי לבחור בגזרת וי שגורמת לחזה להיראות יותר קטן. גם בגד ים בגזרת מעטפה ייצור אשליה של אורך ואיזון באזור החזה.
  • בעלות חזה קטן – לבעלות חזה קטן יתאימו חזיית משולשים, חזיית פוש אפ וחזיית קולר שמגיעה עם כתפיות דקות. במידה שבוחרים שבחזייה מרופדת, יש לבדוק שלא נוצר רווח גדול מדי בין החזייה ובין החזה. גם בגדי ים עם הדפסה וחזיות עם כיווצים ייצרו אשליה של חזה גדול יותר.
  • מבנה גוף מלא – לבעלות מבנה גוף מלא רצוי לבחור בבגדי ים לנשים מלאות בגוון בהיר (כן, במקרה של בגד ים ההיפך הוא הנכון ולא כדאי לבחור בצבע שחור). עבור נשים בגילאים מבוגרים יותר, רצוי לבחור בבגד ים שלם. בחלק מהמקרים יהיה כדאי לבוחר בביקיני שחלקו התחתון בגובה ממוצע או לבחור בטנקיני שהוא שילוב בין גופייה ותחתונים.
  • מבנה גוף קצר – לבעלות מבנה גוף קצר, יתאים בגד ים בצבע אחיד. רצוי לבחור בגד ים ביקיני שמכיל כתפיות משום שהוא ייצור אשליה של מראה ארוך יותר.
  • מבנה גוף ארוך – לבעלות מבנה גוף ארוך, יתאים מאוד בגד ים סטרפלס משום שהוא יוצר אשליה של גוף קצר יותר.
  • בעלות בטן רפויה  – לבעלות בטן רפויה יתאים בגד ים שלם שמכיל בטנה פנימית. כמו כן, כדאי לבחור בגוון אחיד. רצוי להימנע מבגדי ים שמכילים הדפסים או כיווצים על הבטן.

בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה בעצם עושה בודק שכר
תוהים מה תפקידו של בודק שוכר כחלק מהעבודה שלו? ובכן, הוא בודק את תלושי השכר של העובדים ומוודא כי כל אחד...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
מראה עומדת מוסיפה סטייל לחדר השינה שלך
חדר השינה הוא מקום בו אנו ישנים ונחים והוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם....
קרא עוד »
יול 16, 2022
תיאטרון רחוב – להנגיש את התיאטרון לכולם!
היופי שעומד מאחורי הקונספט של תיאטרון רחוב הוא בעצם להפוך את התרבות והאמנות לנגישים לכולם. זה משהו...
קרא עוד »
פבר 06, 2019