השתלת שיער

דווקא כיום, בימי הקורונה וההתכנסות כל אחד במדינתו, זהו הזמן להסדיר השתלת שיער בטורקיה. בתקופה זו, כשהצרכן קורא מידע מהרשת הגלובלית וניזון ממידע בכל הרמות, כבר ברור לכולם: המרפאות בטורקיה נמצאות רמה אחת מעל כולם. לא זו בלבד שבהן התחילה ההשתלה המודרנית, עליה נדבר ואותה נאמד ביחס להשתלה הוותיקה של ימי העבר, גם כיום בפאן המעשי יוצאים משם עם תוצאות של עובדים מסורים עומדים להקדיש את כל מרצם לשיער שלכם. לשם השוואה, בישראל ובעולם המערבי רמה כזו של מסירות ומקצועיות תעלה לכם 40-50 אלף שקלים. בטורקיה, אותו טיפול עולה 10-15 אלף שקלים ומנחיל למנותחים תוצאות נדירות ממש.

הכל מתחיל מדיאגנוסטיקה לגבי סוג הטיפול המבוקש

בשלב הראשון יש ליצור קשר עם מרפאת מומחים ליישום השתלות שיער. ניתן ליצור קשר ישירות אך מומלץ יותר לעבוד עם סוכן ישראלי שיסייע לכם בקליטה במרפאה ובתקשורת עם צוות המטפלים. בהתאם לתמונות שתשלחו לו, אשר כוללות פרופיל ימני ושמאלי, מצח, פריזורה ופדחת, ניתן יהיה לפסוק מהו סוג ההשתלה שאתם תצטרכו להסדיר.

קביעת סוג ההשתלה המבוקש

בטרם נפרט על סוגי השתלות שיער מודרניים, חשוב לדבר ולהזכיר את העבר. בעבר, היינו רואים רק מנהלים בכירים במשק ואנשים עם רמות ששכר גבוהות מהרגיל יוצאים לטיפול כזה, וגם מי מהם שהיה נוסע היה הרפתקן ממש. הטיפול היה כרוך בלקיחת דגימת עור עם שיער מספר פעמים ולהשתיל אותו באזורים הקרחים. טיפול זה, שזכה לשם FUT (השתלת יחידת זקיקים) נחשב לא רק לכואב אלא גם לקשה להחלמה. בשיטות המודרניות ניתן להסדיר FUE (כיווץ יחידת זקיקים לפני ההשתלה: בפשטות זה אומר שבמקום לחתוך עור, חותכים את הזקיקים ישירות ומטמיעים אותם עם מקדד באזור המושתל) או DHI (השתלת שיער ישירה). בשיטת DHI, לא מסתמכים על הטמעת זקיקים ידנית לאחר הקיצוץ, אלא על מכשיר שטוען אותם לתוכו, פותח ערוצים בקרחות ומטמיע אותם בהן.

תוספות לשדרוג טיפול השתלת שיער

ההמלצה שלנו היא להוסיף עוד כ- 80-100 אירו ל Sapphire FUE עבור מועמדי טיפול FUE. ספיר FUE הוא FUE רגיל לכל דבר רק שבמקום מקדד מתכת משתמשים במקדד ספיר שנחשב דק יותר, עשוי מאבן חדה יותר ועל כן מאפשר לפתוח ערוצים דקיקים ביותר ומרובים מאד בהשוואה לטיפול הרגיל. תוספת נוספת שאנו ממליצים עבור מטופלי השתלות שיער היא לרכוש ויטמינים לנטילה יומית. באמצעותם, תוכלו להבטיח גם צמיחה בריאה של זקיקים וגם צמיחה מהירה. אנו ממליצים, בחזרתכם לארץ, לעשות טיפולי PRP או IPRF אחת לחודשיים או 3 חודשים לפחות על מנת לשמר את ההשתלה ולהחיש את הצמיחה שלה. PRP או IPRF ראשונים שכדאי להסדיר: 3 חודשים ממועד ההשתלה, ומאז כל 2-3 חודשים על פי מה שנראה לכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»